Skocz do zawartości

kajzra

Members
  • Postów

    28
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kajzra

  1. Hehe.No wiesz ja mam Mozille Firefoksi teraz jak sie zalogowałem to juz normalnie było wycentrowane. A co do tego to niewiem moze zbaczy na no-hamachi zbic narazie mam troche mało czasu
  2. Niewiem, mozesz tak zrobic ale ja sie na tym az tak bardzo nie znam wiec Ci nie pomoge. Mówie u mnie to zadziałało trudno moze sie przyzwyczasisz do takiej gry. Powiem tak przed chwila załozyłem konto na twoim serwerze robotek.servegame.com wchodze patrze wszystko do prawej strony ale nacisnołem odswiez i odrazu all wycentrowane jest 1 raz tylko odswiezyłem i juz
  3. Powiem ci tak kolego ja tez miałem ze na bok mi sie brało albo obrazki ni pokazywały a co do tego to ja w mf poprostu odswiezyłem z 2-3 razy strone i mi sie to wycentrowało A co do tego poparcia to masz tak jak lukas mówił ostatnie 5 linijek tekstu zmien te dwa parametry na 100 i juz 1 atak szlachcicem i wiocha twoja ale nie polecam za łatwo grac i nie da sie bronic bo sam u siebie na serwerze miałem i mówie cie zły pomysł A tak aprop moze ktos by napisał jak by porobic swiaty np na silnik gromero czy inne
  4. kajzra

    Punkty Premium

    Powiem tak ze rozmawiałem z takim jednym kolesiem bo sam kupowałem je i mówił ze na kazdych 200 pp miał on niecałe 50 gr zysku Apropo tego programu wystarczy pobrac taki program któro zmienia nam IP na Ip z USA i wtedy jak wchodzimy na plemiona mozemy cos jak sam zarób inaczej sponsorpay to mamy takze reklamy amerykanskie i jest ich o wiele wiecej niz polskich i mozna zgarnac łatwo pp
  5. kajzra

    Valeriamt2 [Hamachi] [Pl]

    PIerwszy. Kolo zrób te sieci bo ja wchodze pierwsza pełna druga niema takiej 3-4 pelna 5 niema takiej wez coś z tym zrób kolo
  6. kajzra

    Valeriamt2 [Hamachi] [Pl]

    PIerwszy. Kolo zrób te sieci bo ja wchodze pierwsza pełna druga niema takiej 3-4 pelna 5 niema takiej wez coś z tym zrób kolo
  7. kajzra

    [Hamachi]Siriusz[Pl]

    Pierwszy zaraz moze wejde i zobacze co to takiego
  8. http://www.speedyshare.com/files/23594298/The_Cahir_YT2.rar macie
  9. kajzra

    Lordzikmt2 [Pl] [Hamachi]

    a moze jakie sieci skoro hamachi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...