Niewiem, mozesz tak zrobic ale ja sie na tym az tak bardzo nie znam wiec Ci nie pomoge.
Mówie u mnie to zadziałało trudno moze sie przyzwyczasisz do takiej gry.
Powiem tak przed chwila załozyłem konto na twoim serwerze robotek.servegame.com wchodze patrze wszystko do prawej strony ale nacisnołem odswiez i odrazu all wycentrowane jest 1 raz tylko odswiezyłem i juz