Skocz do zawartości

allleluja

Members
  • Postów

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia allleluja

  1. Dobra, zamknijcie juz ten temat bo juz wiem jaka bedzie opinia innych
  2. Sprzęt jest :] Pomysł o filmie praktycznie wziął się "z dupy" a akurat telefon był pod ręką :] Ale to fakt, następnym razem będe o tym pamiętał ;]
  3. XXXXXXX
  4. Najlepszy server! Admini Mili :] O graczach też nie można powiedzieć złego słowa :] Zapraszam
  5. Ok, juz wiem w czym jest problem. rob to co ci piszę, krok po kroku: 1. Idziesz do babci/dziadka/mamy/ojca. 2. Mowisz e potrzebujesz kasy. 3. Dostajesz kase 4. idziesz do sklepu lub wchodzisz na allegro 5. kupujesz. 6. Instalujesz (bez błędów) 7. Grasz!!!!!!!!! ;] Jeśli pomogło daj + ;]
  6. allleluja

    [Pytanie[ Buty

    ja nie wiem do konca czy to buty czy co innego
  7. allleluja

    [Pytanie[ Buty

    Witam, od kilku dni jestem posiadaczem gry terrari. i nie dawno na Let's play'u zobaczylem że koles miał buty dzieki którym potrafił latać, lub miał też takie dzięki którym potrafił w powietrzu się wybić. Jeżeli ktos wie o co chodzi to bardzo prosze o link z wiki.terriaonline tych butów. Z gory dziekuje
  8. Taka ciekawostak. To serv Hamachi więc za niego nie płacisz, więc nie możesz nic na tym servie SPRZEDAWAĆ za prawdziwą kase. Poczytaj o tym troche.
  9. Do zamknięcia
  10. Thx. +
  11. Witam, szukam jakiś dobrych cheatów do minecraft multiplayer'a. Takiego który wyszukuje sorowce pod ziemią, lub coś w tym stylu. Tylko jest mała wada, bo mam wykupione Premium i bałbym sie by mnie nie zbanowali. Z góry dziękuje wam
  12. allleluja

    ]Pozwolenie] Na Cuba

    witam, zbudowalem dom 13*20 mam 20k kasy myślę że starczy, jak co to prosze napisac /msg Baleron. Dziękuję
  13. allleluja

    Cracked

    Ok, dzięki. Temat do zamknięcia
  14. allleluja

    Cracked

    Witam, mam pytanie, czy jeżeli ma się scrackowana wersje minecraft'a (beta 1.1_02) to można mieć skiny i teksturki nowe??
  15. allleluja

    [Q] Bfbc2

    Witam wszystkich. Wczoraj kupiłem BFBC2 i gdy zainstalowałem myślałem że wszystko będzie już Za**biście, ale tak nie było. Gdy włączałem kampanie lub Multi, po strzale, gdy strzeliłem gra wywalała mnie do pulpitu... Nie wiem co robić?!?!?!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...