Witam. Szukam linijki (bodajze w plikach root), ktora odpowiada za odczytywanie jezykow innych krolestw - np. jestem z jinno i chce rozumiec w pelni shinsoo, majac jezyk shinsoo na 0. Pamietam, ze byl tu kiedys poradnik lub ktos o tym wspomnial - jednak szukalem i nie znalazlem. Za pomoc z gory dzieki, daje + i 5* .