Skocz do zawartości

Str0ng3rPL

Members
  • Postów

    107
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Str0ng3rPL

  1. Non-steam, w wersji językowej Angielskiej.
  2. Szukam hacka do MW2 AIW niewykrywalnego pod najnowszą wersję. Bo raz tak miałem, że użyłem i ban...
  3. Zmieniłem na początku... Dalej tak jest.
  4. AlterIWnet to coś jak CS. Jest 1.6 STEAM i NON-STEAM i właśnie AIW to taki NS ORYGINAŁKI.
  5. Reinstall i czekaj 3 dni na unban @edit Chyba wiem, masz zapewne spolszczenie w AIW co nie?
  6. Więc mam problem bo jak włączam gre wyskakuje mi error o błedzie "code_pre_gfx.ff" Pomożecie? MAM spolszczenie od O22y. OCB z tym błędem.
  7. A grać bez nie potrafisz?
  8. A więc mam problem z banem na AIW... Od wtorku dokładnie o 21:00 dostałem bana pod tytułem " You have been banned from Modern Warfare 2" Zmieniłem XUID oraz IP, ale to gówno dało. Czy te 3 dni ponąć są realne czy dostałem niewyleczalną banicję?
  9. Tak więc szukam serwera do GTA IV RP/DM/ST/DTM
  10. Can you run it to gówno ! To wyświetla ci tylko pokaz czy gra pójdzie w aktualnej sekundzie na zużyciu procesora, masz za słabego kompa ludziku ;D
  11. Str0ng3rPL

    info.

    Wiesz no niewiem, jeśli ktoś zadzwoni pod 799 to przyjadą na wstecznym.
  12. yyy....Survival bez mobów, to ja dziękuje.
  13. Owszem ! Serwer Metin2_US jest tak zmulony, że się ściągać nie da. Do zamknięcia. Mam już dobry serwer.
  14. Str0ng3rPL

    [PYTANIE]Metin2 _ US

    Więc tak... Pobieram metina us na internecie 2 mb/s (dobre lącze), ale czemu kur** jeb*** mać w pizd* się sciąga z predkoscia 30 kb/s? Czemu?
  15. Str0ng3rPL

    Proszę Pls

    a to sory bo myślałem że to TRUE
×
×
  • Dodaj nową pozycję...