Cześć, szukam osoby do grania razem w trybie Kooperacyjnym (COOP). Gra: Saints Row IV ! (Jeśli nie masz gry, a chcesz grać, Pisz na GG!)
Wymagany wiek: Brak, jedyne wymaganie to jakoś ogarniać :P Mutacja: Byle nie piszczący głosik. Skype: Podam na GG.
Gadu-Gadu: 5060446 TS: Ewentualnie zamiast skype, chociaż wolałbym Skype. Level: Brak.