Szajsung Galaxy Tab 3 10.1
- brak gwarancji (root, custom recovery itd.)
- bez uszkodzeń
- drobne rysy na tylnej obudowie
- android 4.2.2
- brak SD
- bateria trzyma 32h (wg. pewnej aplikacji)
Xperie oddaj na złom lub trzymaj jako przycisk do papieru bo raczej nikt nie kupi.
Samsunga może na 600zł (w dobrym stanie z tego co widze)