Skocz do zawartości

Krakenos

Members
  • Postów

    392
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Krakenos

  1. Max00 mogłeś dodać że pomysł nie jest twój O ile się nie mylę skonstruował tę windę docm77 ale pewny nie jestem
  2. yy przecież minecraft to sandbox z elementami rpg wybór w ankiecie jest bezsensowny <_<
  3. U mnie wszystko działa na piracie więc nie wiem czy się zabezpieczył :P
  4. Oryginał ma wbudowanego online unlocka i jeśli kupisz używkę musisz w psn go kupić. A gdy próbuje wejść na multi informuje mnie że nie posiadam online unlock.
  5. Online unlock to możliwość grania w multi w patapon 3. Bez tego nie zagrasz przez infrastrukture <_< . Po prostu nie wiem czy to działa na iso
  6. refresh
  7. Wbijasz przed każdym atakiem jeśli chcesz aby był mocniejszy i nie może być żadnej komendy pomiędzy naładowaniem a atakiem.
  8. Na początek zmień ekwipunek ponieważ na start o ile się nie mylę dostajesz ognisty . Kiedy dojdziesz do olbrzyma wbij rytm pon pon pata pon lub pon pon chaka chaka a później atak. Polecam ci zajrzeć na poligon pataponów aby zdobyć trochę lepszy ekwipunek. Pomogłem? daj Like'a EDIT Zapomniałem dodać że jeśli pierwszy raz grasz w patapon abyś przećwiczył idealne wbijanie komend gdyż dzięki temu ataki pataponów są mocniejsze
  9. Siemka mam pytanie chciałem sobie pograć w patapon 3 przez infre a nie ma darmowego sposobu na to tak więc planuje zakup w pss online unlocka . I tu mi się nasuwa pytanie czy online unlock zadziała na wersji .iso? Warto wspomnieć że mam wgrane dlc i nie wiem czy nie będzie ono kolidowało z multi.
  10. Krakenos

    Problem wielki..;//

    Nie rozumiem o co ci chodzi . Dzień i noc zmienia się za pomocą łóżka a latać można w trybie creative
  11. UP patrz na daty już się zarejestrowałem niech mod zamknie temat
  12. Można by było jeszcze dodać że gry cso są trochę gorszej jakości i od czasu do czasu się zacinają
  13. Bez urazy ale skoro nie umiesz budować nie zabieraj się za minecraft . A co do dyń można znaleźć ich nasiona póki co tylko w skrzyniach w opuszczonych kopalniach.
  14. jeśli masz grę w formacie .cso to możesz temu zapobiec ściągając .iso jednak jeśli masz .iso to prawdopodobnie nic nie zrobisz
  15. Nie rozumiem przecież pro b9 nietrwałe chyba nie ingeruje w flash0 więc brick jest niemożliwy . Chyba że spolszczenie ingeruje w flash0 to rozumiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...