Skocz do zawartości

jacunek133

Members
  • Postów

    62
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O jacunek133

  • Urodziny 27.06.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    -=GrandS=-JagerMeister*

Osiągnięcia jacunek133

  1. @ViruS181 Zrobiłem jak mówisz i dalej to samo.
  2. Siema! Mam taki problem z komendami admina na swoim serwerze. Myślę, że dodałem dobrze admina. Serwer jest na Bukkit i jest do wersji beta 1.2_02. Mój plik ops.txt (Dawałem te ":Admins" bo nie wiedziałem) : Dz!kU Dz!kU:Admin Dz!kU:Admins riq200:admin riq200 riq200:operator delfin55555 riq200:admins delfin55555:Admin delfin55555:Admins Ale kiedy ktoś z nich wpisuje w chat (T) np /give Dz!kU 278 1 , to mam komunikat w konsoli : [iNFO]Unkown console command. Type "help" for help. I nie mogą używać komend. Wiecie jak to naprawić?
  3. O dzięki G33K, chyba chodzi o ten port 21 :P Sprawdzę i dam edit. @Edit : Nadal nie działa
  4. Dobrze pobrałem to, jak zadziała to masz nagrodę o której mówiłem :P @Edit : Nie działa Prawda, zmieniło to wygląd strony, ale chodzi o to, że inni nie mogą wogóle na nią wejść!
  5. Przecież napisałem, że apache i mysql normalnie się włącza
  6. Witam ! Chciałbym prosić was o pomoc ! Chodzi o rejestrację do własnego serwera metin2. W htdocs mam pliki z toolsmt2, bo w tym robiłem rejestracje. Szablon to metin2.pl. Mam najnowsze hamachi i apache oraz mysql się normalnie włącza. Svc jest zaznaczone. Serwer odpalony. Rejestracja działa mi... ale innym nie chce wejść! Pisze limit łączenia czy coś takiego. Są podłączeni do sieci oczywiście,a serw jest ON i mam włączone hamachi. Adres wygląda tak : http://5.49.122.200/reg.php Ludzie próbowali też z końcówka .100 i to nic nie dało. Wiecie co z tym zrobić? Dodać jakieś porty,albo odblokować? Za pomoc dam limit +/- i 5*.
  7. Dołączam się do pytania o ulepszanie ;s W navicat niby wszystko dobrze było, ale potem dałem żeby można było robić hwanga ze stalki i nagle nie można nić ulepszać Napewno wszystko jest dobrze w navicat wpisane,żeby ulepszać item z np +0 do +1, ale jak to daje kowalowi to wyskakuje jakiś napis po chińsku i nic się nie dzieje. Dam 5* i +/-
  8. Pokaż te errory <_<
  9. Odpowiedź ze steampowered : 1. Przejdź do folderu gdzie zainstalowałeś Steam (domyślnie C:\Program files\Steam ) 2. Usuń WSZYSTKO z folderu z wyjątkiem tych : steam.exe folder steamapps 3. Włącz Steam w celu zbadania kwestii Nie wiem czy działa, tylko znalazłem to na steampowered źródło : https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3093-MKUJ-5773
  10. jacunek133

    Z: [Hack] - Gordon 1.5.0

    Proszę o pomoc! Wczoraj grałem normalnie na tym hacku i wszystko pięknie chodziło, a dziś gdy uruchamiałem plik GSYSLoader zniknął on i przy ponownym pobieraniu też go nie ma. Antywir i zapore mam wyłączoną.Ktoś poradzi?
  11. Nazwa: [CSHELP.PL]#1 4FUN |FastDl| @GameRanger.pl IP: 85.128.48.140:27008 Sloty: 10 Forum: www.cshelp.pl Typ servera: Tylko noże Nazwa: [CSHELP.PL]#2 JailBreak |FastDl| @GameRanger.pl IP: 85.128.48.129:27031 Sloty: 20 Forum: www.cshelp.pl Typ servera: Jail Break Nazwa: [CSHELP.PL]#3 DiabloMod |FastDl| @GameRanger.pl IP: 195.205.4.144:27030 Sloty: 16 Forum: www.cshelp.pl Typ servera: DiabloMod Nazwa: [CSHELP.PL]#4 PaintBall |FastDl| @GameRanger.pl IP: 85.128.48.129:27033 Sloty: 20 Forum: www.cshelp.pl Typ servera: Paintball Nazwa: [CSHELP.PL]#5 Zombi Mod |FastDl| @GameRanger.pl IP: 85.128.48.129:27030 Sloty: 30 Forum: www.cshelp.pl Typ servera: Zombie Plague 4.3 GameRanger.pl - Potrzebujesz serwer na sparing? Zarejestruj się na www.GameRanger.pl i zamów darmowy godzinny serwer! GameRanger.pl - Szukasz serwera ze wszystkim? Zamów go w www.GameRanger.pl a otrzymasz dodatkowo Fast Download i HLTV zupełnie ZA DARMO!
  12. na niektórych diablo nie ma co tego instalować jak się gra ninja bo to usuwa albo zmniejsza niewidzialność
  13. jak ktoś daje adma na ip i nie wie jaki ma to - http://otserv.pl/ip proszę bardzo
  14. nie wiem czy na cod modzie nie zmieszało by się ze skinami jeśli są skiny postaci :mellow:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...