Witam, może w tym dziale ktoś mi pomoże,
mam następujący problem: próbuję uruchomić grę, klikam ikonkę i nic się nie dzieje, zakręci sie tylko kółeczko przy myszce i nic, nie wyskakuje nawet fifaconfig, miał ktoś taki problem i poradził sobie z nim, bądź wie jak sobie z nim poradzić, proszę o kontakt.
Dodam tylko iż FIFA 15, jest to wersja pudełkowa na PC, a wcześniej z FIFĄ 14 nie miałem takiego problemu, próbowałem już wielu metod i nic nie działa, takich jak zgodność, odinstalowywanie, uruchamianie jako administrator, lecz nic nie działa.
Dodam jeszcze, że gram na laptopie, a jego parametry to:
Windows 7 64-bitowy
RAM: 4GB
Procesor: Intel® Core™ i3-2330M CPU @ 2.20 GHz
2.20 GHz
Karty graficzne: AMD Radeon HD 6650M
Mobile Intel® HD Graphics