Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wersja Commercial Win 7 problem .


hoops2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wam,

Przeglądając internet chcąc pobrać Windows 7 natykam się go na pewnej stronie . Jest tam Licencja : Commercial i nie dokońca wiem o co chodzi . Cytat " System dostępny jest wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Obrazy ISO zawierają oryginalny system Windows 7 bez klucza produktu. "

Mógłby ktoś wytłumaczyć? Czy może to jest oryginał i nie trzeba wpisywać kluczu [ dozwolony? ]

87164478848518422776.png

Opublikowano

Win 7 na internecie do pobrania? Na 100% nie jest to legalne. Wątpię, żeby Microsoft pozwalał pobierać swój produkt bez jakiejkolwiek opłaty. Na 100% nie ma tam Licencji.

Opublikowano

Czy może to jest oryginał i nie trzeba wpisywać kluczu [ dozwolony? ]

Chciałbyś :D

 

Chyba chodzi o to że masz 30 dni legalnego Windowsa a potem musisz wpisać klucz (który musisz kupić za nie małą sumke :3) albo usunąć system.

Opublikowano

Badzmy szczerzy... kto ma orginalna 7-emke?
Zapewnie znajdzie sie sporo osob ktore groszem nie syply na orginalke.
Zawsze mozesz pobrac + aktywator :P

Seiran95.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...