Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Photoshop]Jak uzyskać lepszy efekt grafiki


Beornottobe.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czeeść !
Dziś wpadłem na pomysł aby podzielić się moją wiedzą grafiki z wami.
Mam nadzieję, że nie było takiego tutoriala ;D


Okej, a więc jedziemy.

1.Bierzemy jakąś grafę w moim przypadku będzie to render metin2.

1376400366-U968634.png

2.Odpalamy naszą grafę w ps'ie i lecimy:

Filtr->Wyostrzenie->Inteligętne wyostrzenie

 

1376400507-U968634.png

|

''

1376400578-U968634.png

 

3.Ustawiamy tak jak na obrazku(Można zrobić własne)

1376400701-U968634.png

4.I mamy efekt końcowy :

 

1376400752-U968634.png

 

5. Porównanie :

1376400366-U968634.png

1376400752-U968634.png

Pozdrawiam, Talon. !

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Bez efektu o wiele lepiej, przesadziłeś z tym wyostrzaniem, bo widać piksele, najbardziej na twarzy.

Może i lepiej, ale napisałem go aby poznali lepiej photoshopa :>

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Przesadziłeś z wyostrzeniem...nie jest najlepiej jeżeli tego nie dostrzegasz...

Jak tak bardzo chcesz pokazać jak uzyskać lepszy efekt jakości, zaprezentuj inne filtry, dopasowania...np. Barwa/Nasycenie, Janość/Kontrast.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Przesadziłeś z wyostrzeniem...nie jest najlepiej jeżeli tego nie dostrzegasz...

Jak tak bardzo chcesz pokazać jak uzyskać lepszy efekt jakości, zaprezentuj inne filtry, dopasowania...np. Barwa/Nasycenie, Janość/Kontrast.

Owszem tylko że tutaj dałem przykład każdy może sobie ustawić dowolne wyostrzenie, ja tylko podzieliłem się moją wiedzą :)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

No... równie dobrze mogłeś zrobić tut'a "jak stworzyć koło w PS'ie" Jest zrozumiałym że każdy może sobie ustawić dowolne parametry, ale tutorial musi być treściwy, z dokładnie podanymi wartościami (zwłaczsza o takiej tematyce). W tym wypadku Twój tut pokazuje jak otworzyć okno wyostrzenia ;) Ale lajk za chęci i Powodzenia ;)

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

Opublikowano

No... równie dobrze mogłeś zrobić tut'a "jak stworzyć koło w PS'ie" Jest zrozumiałym że każdy może sobie ustawić dowolne parametry, ale tutorial musi być treściwy, z dokładnie podanymi wartościami (zwłaczsza o takiej tematyce). W tym wypadku Twój tut pokazuje jak otworzyć okno wyostrzenia ;) Ale lajk za chęci i Powodzenia ;)

Dziękuję, na przyszłość będę pamiętał :)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Niepotrzebny poradnik bo tak naprawdę niczego ważnego nie przekazuje. Mogłeś go nazwac tak "Sposób uzycia narzędzia inteligentne wyostrzanie". A chyba każdy wie co do czego to słuzy i w jaki sposob sie go uzywa. No ale dziekujemy, przyda sie!

Opublikowano

Niepotrzebny poradnik bo tak naprawdę niczego ważnego nie przekazuje. Mogłeś go nazwac tak "Sposób uzycia narzędzia inteligentne wyostrzanie". A chyba każdy wie co do czego to słuzy i w jaki sposob sie go uzywa. No ale dziekujemy, przyda sie!

Zawsze dla zielonego który nie wie co i jak się przyda ;)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...