Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S1 EUROPECRAFT [1.6.2][WojnyFrakcij][30sl][25% Autorskich Pluginów]


blazej500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




saq0.png
ipserwera.png
strzalka.gifAdres IP: 37.59.5.226:25042
spec.png
strzalka.gifNazwa Serwera: S1 EUROPECRAFT
strzalka.gifWersja: 1.6.2
strzalka.gifTyp Serwera: Hosting
strzalka.gifWhiteList: Wyłączone
strzalka.gifTryb Gry: Survival + Frakcje
strzalka.gifIlosc Slotow: 30
strzalka.gifZwierzeta: Włączone
strzalka.gifPotwory: Włączone
strzalka.gifPVP: Włączone
pluginy.png
Słodka tajemnica ;d
admin.png
Tajem-Własciciel
Czopkenns-Admin
Artystya-Moderator

opis.png
IP TS3:79.133.216.210:5900

 

Generator by Tanamiso

www.europecraft.eu

Opublikowano

Serwer w miare spoko nie ma lagów spawn wygląda ładnie ale

Nie ma wyjścia ze spawnu na linie pvp nie można sie ponapierdalać przed spawnem jedyne wyjście to przyciski w losowe miejsce na mapie gdyby nie to napewny bym tam zagrał ale to jest bez sensu tak kto.

Jeśli admini to zmienią prosił bym o napisanie na priv że zmienione to napewno wejde bo teraz to jest bez nadzieja nikt tam nie bede grać

pozdrawiam

1315741014-U286260.png

Opublikowano

No i co wbilem na serwer jest to samo co bylo nikt nie bedzie grał bo to wszystko jest tam dziwne w 2 tygodnie bedzie gralo z 10 ludzi

Wiem że tak będzie bo mialem sporo serwerów i wiem co zrobić by graczy było sporo

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Zrób inny spawn taki prosty gdzie jest 20 kratek od spawnu wyjscie z pvp jeśli robisz serwer survi frakcje to nie robi sie jakiś budowli jak na FB tylko zwykły prosty spawn

zobacz zdjęcie mojego jednego z pierwszych spawnów

 

 

W środku wszystko sie mieści tablice itp

Najlepsze wyjście na pvp gracz na spawn wejdzie tylko komenda /spawn

i to jest dobre bo nie bede uciekać z PVP

post-768158-0-97774500-1374739100_thumb.png

1315741014-U286260.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...