Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobic eq wojenne dla woj body na serwerze ProMT2


Sir_Kokosik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bronie 1 reki obowiazkowo na bodziaka !

Bron 1 :

Bony: 80zr , 12 sila , 10lud

Kd:kd woja , sury , powtorki

(kd mozna z +5 ulepszac tam kosztuje chyba 4,1kk

ulepszenie i daja wtedy 80%)


Bron 2 :

Bony: te same co w 1.

Kd:kd szamana,ninji,powtorki


Zbroja:

Bony:hp,odp na sztylety,dzwony,2-reke,miecze

Kd: wital,uniku,uchylenia (nie daje sie deffa bo wiecej bija z przeszycia)


(jest jeszcze opcja 2 zbrojek)

Zbroja 1:

Bony:Pż , odp na sztylety , dzwony , strzaly

Kd:te same


Zbroja 2:

Bony:Pż , odp na miecze, 2reke


Hełm:Może być smoczy , bo ma szanse na trucie ^^

Bony:Odporność na magie , lud


Tarcze:tarcze maja byc 4 sokola,lwia,smoka(smoka to na szamana),budd.

bony te same w każdej czyli:nno,lud,siła,zr(jak pisze zr to zawsze 80)




Bransa:

Bony:Pż,odp na magie , lud




Kolce 1:

bony: odp na miecze , 2reke , lud



Kolce 2:

bony: odp na dzwony , strzaly , sztylety , lud



Naszyjnik 1:

bony: odp na miecze, 2reke, Pż



Naszyjnik 2:

bony: odp na dzwony , strzaly , sztylety , Pż



Buty 1: (buty maja byc Feniksa , lub skórzane , w zadnym wypadku nie smocze)

bony: odp na miecze , 2reke , Pż



Buty 2:

bony: odp na dzwony , strzaly , sztylety , Pż



Pomogłem > Daj like to nic nie szkodzi :)

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

Takie bony to ty se mozesz...

 

Zobacz se moj temacik tam masz eq wojenne a nie to byle jakie eq...

 

Mamy rok 2013 czyli robimy 5 bonow a nie 2/3 bony. Po 2 istnieje takie cos jak BS.

 

Z twoim eq ja cie bez bonow rozwale

 

A tak wgl to juz mogles ladniej to opisac :mellow:

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

@Up Na ProMT2 ciężko z kasą, więc może mu chodziło bardziej o takie bony pod klasę?

 

@Top Jednak mimo wszystko, temat -> Szary, nudny i bez jakichś powiewów świeżości.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...