Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zainstalować Optifine na non-premium


Kunus999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bluzgać że gdzieś był taki temat ale z pół roku na minecrafta nie wchodziłem, Na forum w jakimś podpiętym temacie był działający Minecarft 1.6.2 i teraz pytanie, jak zainstalować Optifine? Bo próbowałem to zrobić tak jak kiedyś (wpakować do minecraft.1.6.2.jar i usunąć META-INF) ale nie działa.

Opublikowano

Dobra to zaczynamy.

Wejdź do %appdata% potem do .minecraft > versions > zrób tutaj nowy folder z nazwą naprzykład Optifine > wejdź do 1.6.2 skopiuj te 2 pliki > wróć do twojego nowo stworzonego folderu [mój przykład to był Optifine] > Zmień nazwę pliki 1.6.2.jar na nazwę taką jaką nosi folder gdzie masz te pliki i ten 2 pliki tak samo zrób > Otwierasz ten 2 pliki co ma końcówkę JSON > Otwierasz notatnikiem > i edytujesz nazwę obok ID na nazwę folderu twojego > Otwierasz plik JAR za pomocą WINRAR znajduje się w twoim folderze zależy jak go nazwałeś ja dałem przykład Optifine i usuwasz META-INF > Wrzucasz pliki z Optifinem do tego JAR o nazwie Optifine.

 

Trochę było pisania, pozdrawiam.

 

// Fuu nie chcę tych % :<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...