Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dziwnie niski famerate na ekranie ładowania SGU.


heroex2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Czy wy też macie tak niski framerate na ekranie logowania ze Spirit Guard Udyrem? U mnie oscyluje w granicach 15-23FPS. To samo mam na skinie SGU w menu przeglądania skinów bohatera.

Tutaj screen:

 

cAMs4pT.jpg

 

Komputer mam dobry, w grze na max ustawieniach i 1920x1080 spokojnie wykręca 150FPS.

Konfig:

 

 

  • Procesor: Intel Core i3 530 @2,92Ghz
  • Karta graficzna: GIGABYTE Radeon HD5770 1GB GDDR5/128bit
  • Płyta główna: GIGABYTE GA-P55-UD3L
  • Ram: Kingston HyperX Blu 2x2Gb @1600Mhz
  • Zasilacz: 450W IBOX
  • Seagate Barracuda 500Gb/7200rpm
  • Windows 7 Ultimate 64-bit

 

 

Dodatkowo system jest dopiero co na świeżo zainstalowany, tak samo jak LoL. Sterowniki są najnowsze do wszystkiego. Jakieś rady?

 

EDIT #1 Z Pulsefire Ezrealem nie ma problemu.

Opublikowano

Też tak mam , szczerze nie sprawdzałem innych ale na kompie 4 rdzeniowym i 9800 gt laguje mi skin udyra .

Opublikowano

Mi spowolniło całego clienta. ( Okropne lagi przy banowaniu ) W grze wszystko wraca do normy

Diss_Stream.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...