Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Mój ranking 5 najgorszych gier MMORPG


szczur236

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiedziałem gdzie to dać, jeśli zły dział proszęo przeniesienie.

 

OK.

Przedstawiam wam mój ranking 5 najgorszych gier MMORPG jakie wyszły.

Wszystko jest w tym filmiku:
www.youtube.com/watch?v=ubQCpYGUm80

Opublikowano

Argumenty typu siedlisko: siedlisko noobów i dzieci neo'', są śmieszne. Nie użyłeś ani jednego konstruktywnego argumentu, dlaczego ta gra jest taka a nie inna. Nie podałeś zalet i wad, oceniasz grę w 1 zdaniu. MINUS.

Opublikowano

Argumenty typu siedlisko: siedlisko noobów i dzieci neo'', są śmieszne. Nie użyłeś ani jednego konstruktywnego argumentu, dlaczego ta gra jest taka a nie inna. Nie podałeś zalet i wad, oceniasz grę w 1 zdaniu. MINUS.

Przejrzałem filmik jeszcze raz i nie przyznaję ci racji.

Miałem się rozpisywać w filmie???

Mi zależało by przedstawić dlaczego nie lubię tych gier i co mie w nich najbardziej denerwuje.

To co chciałem przedstawiłem. To co ty byś chciał to tekstowa recenzja.

Opublikowano

No tibia wciaga strasznie i uzaleznia, masa osob jest ktora nie chodzi do szkoly i zamula przed tym "czyms" w sumie spoko spis, wiekszosc tych gier nawet
nie lubie, oprocz metka, bo tam zeby cos osiagnac, nie potrzeba wydawac kasy, niestety :D

random.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...