Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Neverwinter] Chcesz grać z kolegą/koleżanką a nie możecie się spotkać? To już nie problem.


Dingox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DuolTSk.png

Witam graczy NeverWinter,

W tym poradniku pokażę Wam jak spotkać się z kumplem w grze jeżeli go "nie widzimy" choć w tym samym jesteśmy miejscu.

 

Krok 1:

Gdy już jesteśmy w grze klikamy na klawiaturze o i wyświetli nam się okno z naszymi znajomymi:

wgrbP3G.png

 

Krok 2:

Klikamy PPM na naszego kolegę/koleżankę i wyświetla nam się takie oto okno :

 

RWJd6d9.png

 

Krok 3:

Klikamy "przenieś na ich instancję mapy..." i tepa nas na instancję czyli można inaczej powiedzieć "kanał" naszego kolegi.

 

 

Ciekawostka:

Gdy znajdujemy się na tej samej instancji wyświetla nam się powiadomienie

 

 

 

Poradnik na potrzebę user'a @Leasyyy oraz konkurs na najlepszy poradnik.

 

 

DuolTSk.png

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Poradnik przydatny, też nie mogłem się spotkać z kolegą.. ale właśnie dodałem go do znajomych i ta opcja "przenieś na instancję" mnie zaciekawiła kliknąłem i już się widzieliśmy w grze. :D

Napisz jeszcze jak dodać znajomych i oco chodzi z tym "nick@<coś tam>"

:)

//Reklama OFF.

Opublikowano

dodanie znajomego jest proste...


najpierw piszemy jego nick w moim przypadku będzie to wyku@wyku2k13, dlaczego wyku2k13 ponieważ taką mam nazwę profilu


nick@nazwa_profilu


1382793664-U576448.png


  • 3 miesiące temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Neverwinter] Chcesz grać z kolegą/koleżanką a nie możecie się spotkać? To już nie problem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...