Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] "King of Drift" eventy , filmiki.


Krooma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam pomysł aby nagrać i profesjonalnie zmontować filmik dot. driftu po różnych trasach na nfs w. , drift odbywał by się w profesjonalnych samochodach np Lancer X , AE86 , Nissan Silvia , S13 , S15 , Nismo , 350z/370z itp ja razem z kolegą nagrywalibyśmy to , np widokiem z maski , potem jakieś zrzuty , mamy do tego specjalnego hacka , a więc spokojnie się uda :D , potrzebujemy paru osób z którymi byłby kontakt np TS3 , Skype , gg i umawialibyśmy się na śmiganie , - to jest teoria filmiku , a co do ev. gracze którzy są zainteresowani driftem spotykaliby się np na polskiej miejscówce , z której byłby przejazd na miejsce driftu i tam zaczęta zabawa , również powstawałyby filmiki z takich spotkań , wszystko dodawałbym na mój kanał "Krooma" który aktualnie jest w formie zawieszenia z powodu iż mi się odechciało nagrywania let'sów. Proponując to nie organizuję ŻADNEJ grupy , teamu czy gangu , jest to wolne zebranie graczy i nagrywanie driftingu. PS : dobrze by było aby osoby które chcą nagrywać posiadały drift trainera 1.2.9 lub 1.2.7 (nie pamiętam). Prosze o wypisywanie swoich opini tutaj :D jeśli jest to nie zgodne z regulaminem , przesiądę się na nfs-w.pl :D

Opublikowano

Pomysl fajny, ciekawy, ale niebezpieczny. Wez pod uwagę, ze trainer na drift jest karany banem i jakby ktos wsypal banyby polecialy ;/ Wiec jesli mamy cos zrobic to z zaufanymi graczami, nie pierwszymi lepszymi ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Dlatego osoby które się tu zgłoszą , skontaktuję się z nimi na pw , poproszę o założenie nowego konta i podanie nicku :D potem umuwilibyśmy się na TS3 np i obmuwili z całą grupą miejsce spotkań tak aby trzymać to w zamkniętej grupie a nie pisać na forum :D kurcze masz może jakieś auto dobre do driftingu ? bo dzisiaj pół dnia siedziałem i kupowalem auta za IGC niby do driftu a tu lipa... i tak najlepsze okazują się 4x4 :D typu escort crossworth czy Audi Quatro

Opublikowano

to nie chodzi że na filmiku , bo na filmiku to gwarantujemy pełną anonimowość :D ale że w naszej grupie znalazł by się "kapeć" który by sprzedawał nas do "EA" robił by screen'y aut i godziny i z linkiem do filmiku wysyłał do EA , nadal cholerka nie znalazłem auta idealnego :D

Opublikowano

Ja chętni wziąłbym udział w takim przedsięwzięciu.

Ma 2 konto co testuje na nim hacki i mam kilka samochodów i trochę kasy.

 

Znam kilka osób które "driftują" we Worldzie i też chętni wezmą udział.

 

Jeśli będzie szukał kogoś do montażu to też jestem chętny. ;)

Opublikowano

Chętnei moge być jednym z Drifterów, mam odszykowane kilka świetnych aut, które potrafią zrobić niemalże wszystko :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Okej no to widzę że nam się ładna grupka złożyła :D podam wam na pw Adres mojego pokoju na TS'ie , nawet jak nie macie mikro to wbijajcie :D jak coś nagrywalibyśmy w soboty bo wtedy najwięcej osób ma czas :D a tak to w tym tygodniu zrobilibyśmy spotkanie "otwarte" czyli my i wszyscy inni którzy przyjadą :D , proponuję też aby zrobić na autach jakiś znaczek widzialny na filmiku aby nie było że to przypadkowe osoby jadą tylko zgrana grupka :D

 

 

 

edit: Mam grafika , kolege który zajmie się cały montażem i nagrywaniem :D oto jego kanał na yt i soundcloud ( jest producentem muzyki) : youtube.com/zgodzio123 , soundcloud.com/zgodzio

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...