Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sky-Craft: [Zabawa] [Aether] [Gra ze znajomymi] [Serwer z myślą o graczach] [WhiteList]


iIvanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

48476880615828539500.png

 

Wzór:

 

 

1. Nick z minecrafta:
2. Nick z MPCForum:
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?:
4. Czy jesteś "ogarnięty"?:
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]:
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:
7. Skype/E-mail:

 

Start serwera odbędzie się gdy będzie min. 15 graczy. Na serwerze będzie 25 graczy MAX. aby zawsze się miło i nie samemu grało.

 

Start serwera poniedziałek-piątek. Zapraszamy!

 

Aktualnie na WL: 11 osób

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: luuze
2. Nick z MPCForum: Adamosking
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Myślę, że tak.
4. Czy jesteś "ogarnięty"? Myślę, że tak.

Zadzwoń na skype : adam_czerw

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

1. Nick z minecrafta:mieczos
2. Nick z MPCForum:mieczos
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?:bo lubie serwery tego typu
4. Czy jesteś "ogarnięty"?:tak

76561198046924593.png
Opublikowano

1. Nick z minecrafta: Kokoszka
2. Nick z MPCForum:Kokoszka99
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?:Lubię grę z innymi graczami.Ten serwer wyróżnia się od innych.Bardzo chciałbym dołączyć
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Tak

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: senpuu
2. Nick z MPCForum: GameToU
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Ponieważ chciałbym zagrać na serwerze z tą modyfikacją która jest po prostu świetna.
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Raczej tak
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Nie
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki: Spiral2
7. Skype/
E-mail: GameToU - skype

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: Zengeds

2. Nick z MPCForum: Silver

3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Bo lubie tego typu serwery na modach i serwery w co op :D

4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Jestem ogarnięty i nie " jeste gimbuse" ...

5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Mam.

6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:

7. Skype/E-mail:Skype ; gutek.7

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: pucza

2. Nick z MPCForum: PuczaS

3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Bonieważ chciałbym zagrać na serwerze typu mody

4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Tak.

5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Tak.

6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:

7. Skype/E-mail: Na PW. :)

Opublikowano

1. Nick z minecrafta:Topek
2. Nick z MPCForum:Gorgi123
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?:Ponieważ chciałbym z kimś pograć na modzie aether.
4. Czy jesteś "ogarnięty"?:No Raczej tak
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Moge wbić na premium kolegi
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:Tak ale kolega napisze osobne podanie
7. Skype/
E-mail:Marcin37031/[email protected]



Mam pytanie na serverze od razu znajdujemy się w aether?



Podanie kolegi ponieważ nie może napisać podania
1 Nick z minecrafta:cykoria
2. Nick z MPCForum:cykoria
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?:Ponieważ chciałbym z kimś pograć na modzie aether.i lubie bardzo tą modyfikacje
4. Czy jesteś "ogarnięty"?:Tak
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]:tak
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:------------------------------
7. Skype/E-mail: kamilmine /[email protected]
Opublikowano

1. Nick z minecrafta: Splatii
2. Nick z MPCForum: TheSplatii
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Ponieważ szukam serwera survival na którym mogę pograć, spokojnie pobudować
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Myślę, że tak :)
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Tak mam
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:
7. Skype/
E-mail: e-mail: [email protected] a skypa podam jeśli będzie potrzebne :)

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: bogdzi
2. Nick z MPCForum: MVoik
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Chciałbym dołączyć do serwer, żeby dać wiele frajdy nagrywac z serwera na youTube
4. Czy jesteś "ogarnięty"?:Tak.
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]:Tak
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki: Mafiol98 MrokuMQ
7. Skype/
E-mail:ibogdzimod a email : [email protected]

x



Opublikowano

1. Nick z minecrafta:shevi
2. Nick z MPCForum:polandxxdd
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?:bo lubię gry w trybie co-op ;d
4. Czy jesteś "ogarnięty"?:tak
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]:nie
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki:nie
7. Skype/E-mail: e-mail jest prywatny a skype tylko dla zaufanych ;)

Opublikowano

Nick z minecrafta: Obmis
2. Nick z MPCForum: Kafciu4
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Lubię serwery z modami lubię grać z innymi graczami. I myślę że serwer będzie epicki i nie padnie po 1 dniu.....
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Tak
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Nie
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki: Nie
7. Skype/E-mail: Kuba TAKATAKA a emailu nie podaje.

Pozdrawiam Kafciu4 ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1. Nick z minecrafta:ValcoPL
2. Nick z MPCForum: EmiPoland
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Mam zainstalowany Aether ale szukam serwera :)
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Sure.
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Nie mam.
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki: Danaziso, Im_Pro100
7. Skype/
E-mail: krystian-wasiak

 

I jeszcze pytanko Aether czy Aether II ?

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: Przemistrz

2. Nick z MPCForum: Przemistrz
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Ponieważ bardzo lubię Aether Moda i chciałbym pograć na nim na serwerze
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Jestem

5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Nie

6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki: Nie

7. Skype/E-mail: przemek980311, [email protected]

Opublikowano

1. Nick z minecrafta: McFace
2. Nick z MPCForum: Raczej widać...
3. Dlaczego chciałbyś dołączyć na serwer?: Chce zagrać na tym serwie ponieważ lubie mody i gre w dobrym towarzystwie
4. Czy jesteś "ogarnięty"?: Staram się.
5. Czy masz premium[nieobowiązkowe]: Nie
6. Chcesz dołączyć z kolega?/Nicki: Nie będe grać sam
7. Skype/
E-mail: E-mail: [email protected] Skype nie podam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...