Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zartabianie na YT ? ale co i jak ? ;P


LATRAX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim mam takie pytania dotyczące YouTube ogólnie zarabianie.

 

wiec:

 

Za co dostaje się kasę i ile się dostaje ?

 

Za Suby ? Za wyświetlenia ?

 

I jeszcze są Reklamy...

 

 

nie piszcie rzeczy typu : "Pytaj się wujka Google"

bo się już pytałem i cioci Youtube

Nic...

 

wiec pozdrawiam all ;D

Opublikowano

@up

Na początku może mieć co chce, wystarczy że podpisze z inną firmą umowę.

 

Zarabia się na reklamach, które są wyświetlane w filmikach. Ich wartość jest zależna od stawki jaką oferuję Twoja firma partnerska

Jeżeli masz też dużo subów i wyświetleń (czyt. 100k) to możesz dostawać oferty gdzie będziesz reklamował jakiś produkt. Jednakże licz się wtedy z tym, że otrzymasz falę hejtu youtuberowiczów za to, że się sprzedałeś.

 

 

pozdrawiam doxxx

Opublikowano

Poczytaj o partnerstwie yt.
Pieniążki dostajesz za wyświetlenia pod Twoimi filmami. Jeśli masz ich mało nic nie dostaniesz, możesz pomarzyć, jeśli partnerstwo z nimi, nie przyniesie im żadnych korzyści, partnerstwo zostanie automatycznie zerwane.

Opublikowano

Ile zarobisz nikt Ci nie jest w stanie powiedzieć - zależy od partnera, miesiąca. Kase dostaje się za WYŚWIETLENIA REKLAM, a nie same wyświetlenia filmu. Czyli dajmy na to, że Twój film obejrzało 100000 osób - lecz 20% ma Adblocka (program blokujący reklamy), to dostaniesz kasy za samo 80000.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...