Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mapa na serwery Survival/Frakcję lub SurvivalGames Arena


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym przedstawić mapę ,którą budowałem bez żadnego konkretnego pomysłu

to co wyszło wydaje mi się całkiem spoko. Stworzyłem okrągłe mury a na nich 6 wież

następnie otoczyłem to rzeczką i wielkimi wzgórzami. Mapa została upiększona również

drzewkami i linia brzegu została pokryta piaskiem.

 

 

Mapę można wykorzystać na wiele pomyslów

- Jako Arena do survival games

- Spawn na mapy

- A dalej myślcie do czego wam się jeszcze przyda! :D

 

 

 

 

Screen

 

 

11jcp3dqq6h6c5grm7pg.jpg

 

 

 

 

 

 

Download

http://www.mediafire.com/download/9q3m6jqwsfbqy3m/SpawnServer_by_S0NikX.rar
Skan
https://www.virustotal.com/pl/file/f94a8175108aaae3bf468d7d933e67cf1dea8fd49f5ed0b4a21cf81d687ab95e/analysis/1374313158/
Liczę na wasze komentarze!!
0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Mnie się nie podoba, ot tak, VoxelSniper.

Brakuje mi tutaj określonego stylu, nie czuć tego, że chce się coś z tą mapą zrobić...

 

@EDIT Wyspa sama w sobie, gdyby była naturalna - jest świetna.

Jednak te twoje budowle i góry psują cały efekt.

Brak sygnatury. :3


Opublikowano

Świetne wykonany spawn na serwer. Bardzo dobrze pasuje na takie serwery.

Bardzo podobają mi się te góry, gdyż stanowią taką jakby "bramę".

Na środku można postawić jakieś tablice zasad. Ogólnie wykonanie nawet. ;-)

Opublikowano

GeleX, dnia 20 Lip 2013 - 11:50, napisał:

Mnie się nie podoba, ot tak, VoxelSniper.

Brakuje mi tutaj określonego stylu, nie czuć tego, że chce się coś z tą mapą zrobić...

 

@EDIT Wyspa sama w sobie, gdyby była naturalna - jest świetna.

Jednak te twoje budowle i góry psują cały efekt.

Efekt miał być taki ,że zrobię spawn a dookoła niego zrobię wzgórza. Jeżeli ktoś ma mieć spawn zrobiony w 10min jakaś gównania kula ze szkła np. to ściągnie lepiej moją mapę z moim spawnem. Mój save lepiej się prezentuje niż 80% spawnów na serwerach Polskich. Na tej mapie i tak jest jeszcze wiele do zrobienia ale to już zostawiłem dla właścicieli by mieli miejsce na dodanie coś od siebie. Dodam też fakt ,że mapę nie robiłem aby była ona "super zajebista" tylko po to by ochronić nie ,które serwery przed bardzo syfiastymi serwerami. I wiem ,że nie jedna osoba podziękuje za ten save..

 

 

No ale Ok każdy ma inny gust i nie każdemu musi się to podobać.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mapka nawet nawet, czy jest możliwość wykorzystania jej na swoim serverze?

Tak, mapki po to wstawiam byście z nich korzystali. To Chyba logiczne?

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ciekawa mapa! Właśnie taką szukałem!

LIKE!

87hq.png

 

| MPC Plagiatowanie wypowiedzi KlauSa Team |

 

Opublikowano

Bardzo ładna mapka dziękuje :)

I takie pytanie czy za spawnem jest ziemia czy sama woda tak jak widać na filmiku?

Like :)

Jest Ziema również ;P Mapa robiona w świecie normalnym.

 

Ale ogólnie całą wyspę ze spawnem zbudowałem na wodzie.. Ale obok są wyspy wiec spokojnie.

 

jak dla mnie troche za pusto.

Pusto ? Daje wam szablon resztę do zbudowania zostawiam Adminom pod własne potrzeby np. Tablice ogłoszeniowe czy inne rzeczy.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...