Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] FLPR Bot - jak włączyć pilota?


therock45

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A zrobiłeś wszystko jak należy?

Zmniejszyłeś wymiary na 800x600 + tryb okienkowy?

Pilot powinien się automatycznie włączać jak pościg się zaczyna.

Tak, okno najpierw było w lewym górnym rogu, potem ustawiłem na środku, ale tu i tu nie działa... Chyba, że coś jeszcze zostało, czego nie zrobiłem

Opublikowano

1.włącz nfs-w

2.ustaw okno na 800x600

3.kliknij na pościg (1osobowy)

4.włącz bota

5.kliknij start

86755450682738485616.jpg

Właśnie to robię, wchodzi do wyścigu sam, pilot jest off, nic sie nie dzieje, łapie mnie policja, zabiera mi kase i potem znowu wchodzi w pościg i tak w koło...

Opublikowano

Właśnie to robię, wchodzi do wyścigu sam, pilot jest off, nic sie nie dzieje, łapie mnie policja, zabiera mi kase i potem znowu wchodzi w pościg i tak w koło...

zaraz zaraz ty najpierw wchodzisz do pościgu??

Ty masz tylko podjechać pod pościg i tam włączyć bota on sam wejdzie do pościgu

93988298266825447943.png

Opublikowano

zaraz zaraz ty najpierw wchodzisz do pościgu??

Ty masz tylko podjechać pod pościg i tam włączyć bota on sam wejdzie do pościgu

Nie wchodzę, teleportuje się pod pościg, chowam mapę, uruchamiam bota, on SAM wchodzi do pościgu i nic potem nie robi, a kiedy go złapią to klika SAM ok, wchodzi znowu do pościgu i daje się złapać i tak w koło

Opublikowano

Nie przeczytałem postów wyżej. Lecz dodam od siebie ze autopilot sam się odpala jak wszystko dobrze odpalisz. Nie da sie go wlaczyc samemu z tego co pamietam.

 

Ps. Uzywaj Pursuit Bot'a wydajniejszy o 120% gdzies.

Opublikowano

Adriano™, dnia 21 Lip 2013 - 12:26, napisał:

Nie przeczytałem postów wyżej. Lecz dodam od siebie ze autopilot sam się odpala jak wszystko dobrze odpalisz. Nie da sie go wlaczyc samemu z tego co pamietam.

 

Ps. Uzywaj Pursuit Bot'a wydajniejszy o 120% gdzies.

Dobry ten Pursuit bot :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...