Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Karta graficzna(120zł), ramy(100zł),karta muzyczna


jackraymund

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odnawiam rozlatującego się kompa, chce złożyć taki podstawowy setup dla uzytkownika/gracza. Min. w7 + aby LoL działał, reszte minimalnych specyfikacji podam przy poszczególnych podzespołach.

Ogólnie to szukam najtańszych i wydajnych podzespołów

 

 

Aktualny stan

Zasilacz: ATX PowerMan IP-P350AJ3-1 350W(przebieg ~rok)

 

Plyta główna: GA-M68M-S2P(przebieg ~rok)

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m68m-s2p_10/
Procesor: jakiś athlon(~2ghz), ale można przyjąc amd athlon dual +5200 2,7ghz do liczenia(przebieg ~rok)

 

Dysk(zakupiony):

http://allegro.pl/hdd-dysk-twardy-seagate-250gb-sata-7200rpm-okazja-i3384611044.html
Do kupienia

 

 

RAMY: co sądzicie o tych?(szukam 2x1gb ddr2)

http://allegro.pl/nowe-2x1gb-800-pc-6400-elpida-japan-i3389146871.html
randomy 2x1gb 800mhz cl5 cena 60zł+16zł

 

Muzyczna: nic nie wypatrzyłem ciekawego, no chyba że się nie opłaca i zostać przy aktualnej integrze

http://www.realtek.com.tw/products/productsView.aspx?Langid=1&PFid=28&Level=5&Conn=4&ProdID=135

Karta graficzna:z nowych upatrzyłem tylko Gigabyte i Asus 1gb 64bit ddr3 GF 210, Zotac 512mb 64bit ddr2 g210 i MSI 512mb 64bit ddr2 n210 w cenach od 80zł do 120zł

chyba lepiej by było coś używanego z allegro(min. 128bit, ddr3, PCI, FAN, góra 2dni do końca w wypadku licytacji)

no chyba że wybrać coś z listy z 3 postu

 

Zasilacz: tylko jeżeli jest potrzebny, aktualny działa bez zarzutów(więc od tak o, wolałbym nie zmieniać)

Opublikowano

W twoj sprzet nie oplaca sie inwestowac, zbieraj na nowy.

 

jesli jestes zdesperowany to kupujesz jakies tanie ramy ddr2, fortona 450w z allegro za 60zl i hd 4850

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Sprzęt nie mój, to jest opcja na jeden rok(wymieniam ze względu na to że dysk zaliczył ded'a. Karta graficzna ma z 7 lat, wiatraczek od dawna się nie kręci, do radiatora jest przymocowany wiatraczek na 2 wkręty, który bardzo gromadzi kurz. Ma tam 1x1gb ram który będzie za bardzo spowalniał.)

Użytkownik to standardowy jan kowalski który nie pomyśli aby raz na rok spojrzeć czy komputer nie jest brudny

 

na allegro niema nic konkretnego jeżeli chodzi o tego hd 4850 (do 120zł i najlepiej gdybym już wszystkie części miał do środy(czyli jutro ostatni dzień zakupów))

 

Wybrałem kilka które mi wpadły w oko lecz nie znam się na grafikach i ciężko mi wybrać tą jedyną [url=

Kup teraz

http://allegro.pl/geforce-8600gts-100-sprawna-ddr3-512mb-128bit-i3402802573.html 100zl
http://allegro.pl/asus-amd-ati-radeon-4650-1gb-i3402124807.html 120zł[/url]
http://allegro.pl/msi-9400gt-1gb-vga-hdmi-dvi-pci-e-i3411269752.html 100zl[/url]
http://allegro.pl/asus-ax800-pro-256mb-agp-dvi-sv-vga-podswietlana-i3395088817.html 99zl[/url]
http://allegro.pl/geforce-gt140-512mb-256bit-vga-dvi-hdmi-i3378787970.html 99zl[/url]
http://allegro.pl/winfast-px8600-gts-tdh-extreme-all-solid-oc-box-i3395496685.html 97zl[/url]
http://allegro.pl/geforce-9300ge-256mb-hdmi-nowa-gwar-fv-sklep-i3384646837.html 79zl[/url]

Aukcje

[url="http://allegro.pl/his-radeon-hd-5670-iceq-512mb-128bit-gddr5-i3395748245.html 87zl"]http://allegro.pl/his-radeon-hd-5670-iceq-512mb-128bit-gddr5-i3395748245.html 87zl[/url]
[url="http://allegro.pl/palit-geforce-gt-240-512mb-ddr5-poznan-i3396693971.html 100zl"]http://allegro.pl/palit-geforce-gt-240-512mb-ddr5-poznan-i3396693971.html 100zl[/url]
[url="http://allegro.pl/evga-geforce-8800-gts-512mb-i3399097470.html 99zl"]http://allegro.pl/evga-geforce-8800-gts-512mb-i3399097470.html 99zl[/url]
wszystkie to używane, chyba nie nastawiam się na nowe ;p
Opublikowano

ja pierdole, mówić jak do ściany, nie będę wypierdalał hajsu na coś lepszego, jeżeli to będzie w szafie za rok.

Karte graficzną już wybrałem, na 3d marku (vantage) 10k pkt

 

na kalkulatorze mi wyszło 344W recommended

zostawić 350W czy kupić 400W? czy może czekać aż wszystko przyjdzie skleić i sprawdzić czy 350W ogarnie?

Opublikowano

Twoj zasilacz nie ma 350w tylko okolo 230, nowa zasilka to koniecznosc. Kupuj fortrona 450w jak nie chcesz miec fajerweekow

hohohehehohohihihehehohohuhu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...