Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] na czym będzie polegał rework xeratha


ArnoldzikBoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pasyw będzie zapewniał wczesną regenerację many + dodatkową magiczną penetrację, która skaluje się z maną.
„Q” będzie działało podobnie jak obecnie, ale może zostać naładowane (coś w stylu Q Varusa)
„W” to całkowicie nowa umiejętność. Przypomina jeden ładunek dawnego ultimate z niewielkim cooldownem oraz nakładanym spowolnieniem. W swoim centrum ma obszar zadający większe obrażenia
„E” będzie cieniutkim linearnym skillshotem, który stunuje przeciwników.
„R” ma uziemiać tak jak dawne „W” i zwiększać zasięg umiejętności, jednak będzie to kosztowało manę co sekundę (pozostałe spelle będą darmowe). Najciekawszy jest jednak brak autoattacków – w zamian, prawy przycisk myszy będzie służył do wysyłania niewielkich pocisków (prawdopodobnie przypominających Q Karthusa). Co sekundę będzie można uderzyć dwoma pociskami (ich koszt to 10-20 many).

 

Znalazłem to na How2Win. Chyba o to Ci chodziło ? Chyba, że to już wprowadzili bo ten news był prawie msc temu :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...