Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Spolszczenie mob_item/item_proto 90% Pliki MakinWasLubi.com!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!!!

Dzisiaj chce wam zaprezentować spolszczone w około 90-92% pliki mob_proto/item_proto z plików Mcnc c.pl

Są to oryginalne mob/item_proto z tych plików.

Oczwiście jest to spolszczenie w navicat:)

 

@EDIT

 

Jakby ktoś nie wiedział:

Wrzucamy je do ftp ścieżka:

var/db/mysql/player:)

 

Oto co zostało Spolszczone:

 

-Wszystkie Zbroje(te co na PLu) dla każdej klasy.

-Wszystkie Bronie 1-ręczne,Sztylety,Wachlarze,Bronie 2 ręczne,Łuki.

-Wszsytkie Kolczyki i Naszyjniki

-Niektóre ulepszacze typu Biała Wstęga,Ogon Węża+,Nieznane Lekarstwo,Nieznany Talizman itp.

-Wszystkie Ryby(te pieczone i nie pieczone) + wędka.

-Kamień Duszy Obrony daje 60 defa(można edytować) Trzeba to zrobić w navi i w item_proto clientowym.

 

Co nie zostało Spolszczone:

 

-Inne przedmioty Typu Kieł Orka,Upartość Orków,

-Jakieś inne mniej ważne gówna(mniej się przydają)

-Do spolszczenia Pozostało także nazwy rud i ich przetopy.

 

 

Download:

 

https://mega.co.nz/#!RoBTxTbB!OVLSmW31vQRjTOe2m9PIY3NrDYgMXX-oUHU6sd14-oo
 

Scan:

 

https://www.virustotal.com/pl/url/274b18e83a3b2b1db2350782fdb36e225aa3d656f350d26269233ac115c82f67/analysis/
 

Pozdrawiam TerroR i proszę o zdjęcie paru %.

de8.gif

Opublikowano

90%? item_proto_dump z polskiego metina, notepad ++, trochę myślenia i można stworzyć zapytania zamieniające locale_name na polskie nazwy, prosto z najnowszego item_proto gameforge, inaczej mówiąc... 100%

Opublikowano

nie działa:)

 

ej podeslij mi czyste item_proto.sql wyciagnij i wyslij:D

 

przecież jesteś taki pro :||||||||||||||||||||||||||| zrób sam :||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

@Up...

 

yyy ? Serio .

 

Żeby mieć serwer po polsku nazwy przedmiotów w bazie oraz nazwy npc,mobów .

Bo tak są raczej czasem po niemiecku itp .

xq0lgJF.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...