Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Urozmaicenia dla kont premium - pomysły?


KurczakSwaj5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam. Potrzebne mi pomsyły, które urozmaicałyby konto premium na serwerze RolePlay.

Mają one zachęcać do kupowania kont premium, ale nie mają być to wielkie rzeczy, aby

zwykli gracze mieli równe szanse - po prostu takie niewielkie urozmaicenia.

Piszcie wszystko co wam przyjdzie na myśl, ja lajków żałować nie będę ;]

Opublikowano
  • Kolorowy opis postaci
  • Przydomek nad głową
  • Możliwość używania discmen'a tj. słuchanie radia
  • Możliwość wyłączenia muzyki w budynkach(o ile taka jest)
  • Maksymalna możliwość pojazdów zwiększona do 6
  • Maksymalna możliwość prac zwiększona do 4
  • Możliwość gry w bilarda
  • Szybsze wykonywanie się prac np. z 30 minut(jak masz duty) do 20-25
  • Używanie vip'owskich pojazdów (mountain bike/infernus)
  • Używanie vip'owskich zabawek (pojazdy RC)
  • Tańsze zakupy w sklepach
  • Możliwość zakładania na siebie gadżetów(okulary etc.)

No mam nadzieję ,że to ci się spodoba :) Jeżeli jeszcze coś to napisz(cytuj - najlepiej) a ja postaram się coś wykombinować.

Powodzenia w projekcie serwera!

Opublikowano

Jezeli urozmaicenie mialoby byc fajne to najlepiej konta premium fajnie by mialy:

- resp kilku samochodow
- kolorowy nick/przedimek/cokolwiek
- dostep przykladowo do map do ktorych no premum nie ma

random.jpg


Opublikowano

Beka z CIebie :D Kolejny denny RP który upadnie po tygodniu. Ale oczywiście on będzie zarabiał miliony na kontach premium...

Beka...

 

Ale aby nie było spamu:

- tworzenie unikalnych przedmiotów

- możliwość dołączenia do większej ilości grup/biznesów

- zmniejszenie czasu duty

- mnożnik wypłat np. dla gracza premium *1,2. [skoro już ingerujemy w IC...]

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

@UP dzięki, fakt mój ostatni serwer upadł po równym tygodniu, ale w zasadzie nie upadł tylko

dołączyliśmy do innego projektu, a tym razem tego nie planujemy więc możesz być spokojny.

Co do Twoich pomysłów - dzięki, ale nie ingerujemy w IC bo mają być to opcje OOC, jak napisał

np. TheQuarK - kolorowe opisy postaci, bez żadnych większych wypłat itp.

Opublikowano

- tworzenie unikalnych przedmiotów

- możliwość dołączenia do większej ilości grup/biznesów

- zmniejszenie czasu duty

- mnożnik wypłat np. dla gracza premium *1,2. [skoro już ingerujemy w IC...]

 

5. 50 EUR / $ - na godzinę gry na serwerze.

6. Żółty nick, przy zdublowanym ID.

7. Dostęp do większości pojazdów PREMIUM.

 

No i tyle.

Wszystkie te posty popieram, ale zacytowałem - KONIECZNIE, post - od cxxus'a.

 

Pozdrawiam.

bez gif


Opublikowano

Z gotówką odpuścimy, aut dam z 2-3 i z nickiem pewnie użyje - dzięki masz lajka :)

 

Bardzo Ci dziękuje - za lajta.

Dałem Ci 7 propozycji. 4ry zacytowanych, z cxxus'a komentarza, i 3 dodałem - jeszcze od siebie.

5tej nie chcesz, to ok.

 

Rob, jak uważasz, to Twój serwer, Twoje prawa, Twoje warunki, Twoje pomysły - co dać, a co nie dać - na ten serwer.

 

Pozdrawiam Cię ciepło, i miłego produkowanie - Ci życzę, tego serwera.

Miłego dnia Ci życzę.

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...