Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] odnośnie run pod ap i rankedów


polska1290

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Czy runy pod ap kupować

Esencje-ap

niebieskie-ap

żółte-pancerz

czerwone-przebicie odporności?

U każdego widzę takie runy ale jak czytam mpcforum to w tematach piszę coś o ap co lvl te niebieskie może co lvl/ap?

2. Po 10 rankedach 4 win i 6 lose trafiłem do brązu 1 ile mogę teraz gier przegrać, żeby nie spaść do brązu 2 jak mam 0 pkt.

3. Pomoże ktoś dojść do silvera 5? to pw z góry dziękuje.

 

Opublikowano

1.Czy runy pod ap kupować

Esencje-ap

niebieskie-ap

żółte-pancerz

czerwone-przebicie odporności?

U każdego widzę takie runy ale jak czytam mpcforum to w tematach piszę coś o ap co lvl te niebieskie może co lvl/ap?

2. Po 10 rankedach 4 win i 6 lose trafiłem do brązu 1 ile mogę teraz gier przegrać, żeby nie spaść do brązu 2 jak mam 0 pkt.

3. Pomoże ktoś dojść do silvera 5? to pw z góry dziękuje.

 

1. Te runy co podajesz są dobre na typowego apc lecz nie na wszystkich.

2. Zależy od twojego ELO, więcej info tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/978036-tut-system-dywizji-jak-zrozumiec/

3. http://www.mpcforum.pl/topic/324020-info-szukasz-przyjaciol-do-gry-zajrzyj/

 

PS Bronze 1 po kwalifikacjach to najgorsze gówno w jakie mogłeś się wpakować. Jeszcze 1-2 winy zamiast lose i byś był w Silver V a tak to będziesz siedział w bronze i pewnie szybko spadniesz :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...