Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się co masz w swoim garażu :D


Joseito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja zaczynam :D

 

Dacia Duster

Fiat Sedici

Kosiarka

Podkaszarka

Rower szosowy Merida

Rower do DH Kross

Rower do FR Kross

Deskorolka

Narzędzia do ogródka typu rękawiczki , nożyce do krzewów itd ...

Pilarka

 

No to chyba tyle

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Nie mam garażu ale mam łopate. Mogę Cię zakopać?

Opublikowano

Jakieś pierdoły, jakbym miała wymieniać, to mi to sporo godzin by zajęło. ale z takich głównych codziennych to ; rowery, rolki, deskorolki, klucze, piłki, etc. ;)

Opublikowano

Rowery, jakieś półki na narzędzia więc również narzędzia, łopata

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Mam tylko piwnice a tam telewizor, rower, ok 5 płyt głównych, dwa zasilacze, 2 karty graficzne, z 15 kości ramu takich po 128mb i inne pierdółki związane z komputerami, narzędzia, dywan

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Perzota 807 ,207 ,Opla Corse

Kafelki

Yamahe tzr

Półki z narzędziami

Wieszak z kluczami

Drzwi

3 Rowery

Piłki

Śmietnik

Imadło

Kanal do naprawy samochodów

Szlifierka

Wiertarka

3 Piły

Drabiny

Oleje ,płyny do samochodów

Benzyne i on ,oczywiście po taniości od znajomego

2 deskorolki

hulajnoge

Telefon stacjonarny

Popielniczke

Markize od przyczepy kempingowej

Mioty ,sczotki

Nożyce do drzew i takie inne duperele

łopaty

Grabie

Narty

Opony zimowe (chyba 8)

Włacznik światła

Wiaderka

Powietrze

 

Jak se coś przypownę to se dopiszę

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

deskę,koszyki,ciężarki do pakowania bajcepsów,jakieś stare gry,stare ubrania,antena analnaogowa itp.

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

Teraz? Samochód, narzędzia, rower, półki, jakieś wiadra ( xD ), z 5 par kaloszy, wiatrak, płyny, 30 butelek wody, fotele do samochodu.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Szczerze, to kogo obchodzą takie pospolite rzeczy jak rowery, czy narzędzia? Nie byłoby ciekawiej, gdyby każdy napisał co ciekawego, bądź dziwnego, niecodziennego trzyma w garażu?

survarium_user_bar_en.jpg
Opublikowano

Rower

Jakieś graty do auta części etc.

Łopata

Łopata do odśnieżania

opony do auta

BMW X5

Skuter bez koła

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

BMW 520d

Nie ma to jak spisać symbol ze znaczka...

Dla Twojej wiadomości - oznacza to serię i silnik auta, wiec dużo nam nie podałeś. ;)

 

Nie mam garażu, a bardzo mi go brakuję. :(

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Temat " co moi rodzice mają w garażu "

Ja nie mam garażu mam tylko parkplatz i autko

 

Autor tematu chciał zaszpanować, ale mój sąsiad niemiec ma w garażu Porshe Cayman S i wygrał ten temat.

Opublikowano

VW Jetta, Nissan Note

Traktorek (kosiarka + pług), zwykła kosiarka to trochę mało na 2k m2.

Ze 20 kartonów z książkami do angielskiego

Narzędzia na ogródek - sekatory, nie sekatory

Worek cementu

Grabie, łopaty i inne zbieraczki

Rowery

Pieniek drzewa spod ogniska

I dużo innych rzeczy.

 

Trzebaby tam wreszcie porządek zrobić.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...