Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Upadek Detroit "Miasto Duchów


Aceman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

51,114871,14301516.html?i=1

 

Detroit, niegdyś drugie najbogatsze miasto USA i symbol amerykańskiej potęgi przemysłowej, ogłosiło wczoraj upadłość. To największe tego typu bankructwo w historii Stanów Zjednoczonych. Lecz wielu ekonomistów widzi w nim szansę na nowy początek.
- To się musiało stać. To miasto jest większe od San Francisco, Miami i Bostonu razem wziętych. Kiedy te wszystkie firmy zaczęły upadać i przestaliśmy wytwarzać lodówki, telewizory i samochody, bo produkcja uciekła do Azji, to nastąpiły dekady powolnego upadku - powiedział ekonomista w "Ford Motor Company" Waldek Raczkows
Co o tym myślicie ?
Proszę poważnie bez hejtów bo będę raportował

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

A to nie było dzisiaj?

Tak właśnie dzisiaj zadłużyli się ponad 100 milionów i podobno podniesie się dopiero za 100 lat!

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Tak właśnie dzisiaj zadłużyli się ponad 100 milionów i podobno podniesie się dopiero za 100 lat!

Ogłoszenie upadłości...

I pisz normalną czcionką, bo się nieprzyjemnie czyta.

Opublikowano

Ogłoszenie upadłości...

I pisz normalną czcionką, bo się nieprzyjemnie czyta.

Podobno z 2 mln mieszkańców zostało około 700 tysięcy jest tam więcej przestępstw niż normalnie a policja dojeżdża w około 1 godzinę podobno też nie stać ich na oświetlenie dróg i chodników

PS.SPOKO xD

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

każdy zalicza wzloty i upadki , polacy też kiedyś byli najsliniejszym państwem w europie, i każy bał się husari... a teraz ? kim jesteśmy ? niczym

Opublikowano

Słyszałem o tym, ale już dużo wcześniej.

 

Większość producentów poszła do Azji bo well... W Azji mają tańszych robotników, to im się opłacało. I przez to teraz Detroit jest w takiej sytuacji, choć eksperci prognozują że może dojść do poprawy... Tylko zastanawia mnie jak, jeśli nie mogą rent wypłacać, nie stać na oświetlenia i tym podobnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...