Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zanim Zaczniesz Się Bawić C++ Pierw Przeczytaj Co To Jest ^^


Gość Mounthains

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mounthains
Opublikowano

Więc co to jest c++?

 

 

C++ jest to strukturalny i oparty na procedurach popularny język programowania. Podstawowymi cechami języka C++ są:

 

-Bogaty zestaw operatorów.

-Prostota wyrażeń i niezależność od systemu operacyjnego.

 

Dzięki efektywnej metodzie kompilacji kodu źródłowego, otrzymane w jego wyniku programy wykonywalne działają szybko i są

niewielkich rozmiarów. Wiele z wczesnych wersji systemu operacyjnego Unix zostało napisanych w języku C - poprzednika C++.

Rozszerzeniem języka C jest obiektowy język C++, uważany obecnie za najlepsze narzędzie do tworzenia dużych aplikacji.

Na bazie C++ firma Sun rozwinęła język "Java" skierowany na tworzenie programów pracujących w sieci

(w szczególności w Internecie). Języka tego używa wielu profesjonalnych programistów. W nim właśnie napisano większość programów dla komputerów osobistych.

 

Zanim nauczysz majstrować w c++ przeczytaj co to jest ^^

Gość Mounthains
Opublikowano

ty też ctrl+c potem ctrl + v po tobie sie tego nie spodziewałem

 

 

po tobie też się nie spodziewałem że nawet nie lookniesz na źródła -,-

 

Znalazłem stronie i tylko pomagałem sobie słowami definicji -,-

Opublikowano

no fakt jestem spamerem który pisze w postach co jest źle i nie pisze beznadziejnych krótkich turiali które nie maja sensu

 

nie mówię że ten jest zły ale (plagioat jest legalny do 3 stron) np temat o zmiennych...

kiedy już to było ale bez zakresów

 

string i int

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zaczyna mnie to powoli, łagodnie mówiąc, wkurzać...

 

- Spam

- Bezsensowne posty,

- Nie wnoszenie nic do tematu, łączy się z powyższym,

- Niezachowywanie praw autorskich w skopiowanych artykułach i wiele, wiele innych.

 

Uzytkowniku DawidTM , zostałeś zaraportowany.

 

Pozdrawiam, Damiś.

TibiaBot NG 4.9.8 pod Tibię 8.61 - Cracked!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...