Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Do czego służą alternatywne bonusy w swicth bocie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ustawisz w normalnych bonach np. 50% średnie obrażenia to jak wejdzie 50 i powyżej to zatrzymuje

 

a możesz też dać np 50% śr obrażenia w normalnych a w alternatywnych dać np 20% um

że jeśli wejdzie 50 i wyżej sr to zatrzyma ale jak wejdzie też 20% um i wyżej to też zatrzyma

 

np. chcesz bonować kolce

 

wpisujesz 10l 15 miecze

 

i w alternatywne 10l 15 dwuręka

 

jesli bony w kolcach wejdą 10l 15 miecze to zatrzyma ale jak wejdą też 10l 15 dwuręka to też zatrzyma

 

to takie drugie wyjście

Opublikowano

 

jak ustawisz w normalnych bonach np. 50% średnie obrażenia to jak wejdzie 50 i powyżej to zatrzymuje

 

a możesz też dać np 50% śr obrażenia w normalnych a w alternatywnych dać np 20% um

że jeśli wejdzie 50 i wyżej sr to zatrzyma ale jak wejdzie też 20% um i wyżej to też zatrzyma

 

np. chcesz bonować kolce

 

wpisujesz 10l 15 miecze

 

i w alternatywne 10l 15 dwuręka

 

jesli bony w kolcach wejdą 10l 15 miecze to zatrzyma ale jak wejdą też 10l 15 dwuręka to też zatrzyma

 

to takie drugie wyjście

 

 

Dobra dzięki wielkie łap like :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...