Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy będzie się cięło


Sir Manieek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie czy będzie się ciął BF play4free na takim kompie.

 

System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista - mam XP

Procesor: Intel Pentium 4 1,7 GHz - mam Intel Premium 4CPU 2.40GHz 2.41 GHz

Pamięć: 512 MB - mam 1,5 GB

Karta graficzna: 256 MB, Pixel shader 2.0, DirectX 9.0c - mam kartę GeForce FX 5200 128MB

Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0c - mam Realtek AC97 Audio

Miejsce na dysku twardym: 2,5 GB - mam 8GB

Łącze internetowe: 256 kbit - mam ponad 1MB

 

Chce wiedzieć czy będzie się cięło i czy w ogóle pójdzie na najgorszych ustawieniach.

Wymagania nie spełnia (chyba tylko) karta graficzna. Obsługuje ona Pixel shader 2.0 i DirectX 9.0c ale ma za mało pamięci więc dla tego pytam.

Z góry dziękuje. Za pomoc lajki !

 

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Piszecie że nie będzie lagów a są... To są moje ustawienia

2u8v3u1.jpg

Co mogę zrobić żeby się tam nie cięło ? Bo ledwo co chodzę...

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Piszecie że nie będzie lagów a są... To są moje ustawienia

2u8v3u1.jpg

Co mogę zrobić żeby się tam nie cięło ? Bo ledwo co chodzę...

Pytales sie, czy bedzie Ci scinac, wiec napisali Ci ze na niskich Ci pojdzie, a teraz zaczales pisac o lagach, wtf? Co ma lag do fps`ow?

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Pytales sie, czy bedzie Ci scinac, wiec napisali Ci ze na niskich Ci pojdzie, a teraz zaczales pisac o lagach, wtf? Co ma lag do fps`ow?

Omg... odechciewa się żyć przez takich ludzi... No tnie się i są lagi... Czy to aż tak trudne do pojęcia ?

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Tak się składa, że masz moją kartę graficzną. Procesor mam 2.0GHz 1-rdzeniowy podkręcany z 1.1 GHz. Tak się także składa, że nasza karta graficzna nie ma pixel shader 2.0 tylko 1.4 przez co gra na Karkand i Basra na NAJNIŻSZYCH ustawieniach jest po prostu koszmarem przy zadbanym dysku i regularnej defragmentacji.. Ja mam takie ustawienia:

 

f3laxe.jpg

 

I praktycznie gram tylko na Sharqi... Snajperem czasami na Dragon Valley ale to tylko okazjonalnie.

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...