Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka porad, dotyczących dziewczyny. Raczej rozmowy.


Slayer16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemacie się :O kurwa mać, mam do Was prośbę...

 

 

 

Od kiedy pamiętam byłem nieśmiały i wstydliwy. Jestem z dziewczyną, już jakieś 2-3 dni.. bardzo ją lubię, bo byłem z nią wcześniej, a podobała mi się odkąd ją poznałem... Tylko nie miałem odwagi jej tego powiedzieć.

 

 

Zazwyczaj gdy sytuacja jest taka, że jesteśmy sami... nie mamy o czym rozmawiać. Tylko takie krótkie komplementy w jedną lub drugą w stronę...

 

 

 

Mogę liczyć na Wasze rady? Tylko kurwa mać jebana bez troli bo się wkurwiem.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@ Wolałbym nie, banie tak mam zrytą, że nawet nie idzie Ci tego wyobrazić :P

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Gadaj o wszystkim co ci na język przyjdzie

By zaczął gadać o pornosie który oglądał dzień wcześniej i co ;x

@Top mam ten sam problem ale ona jest zagadana to zawsze zaczyna temat xDDDDDDD

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

up@ Wolałbym nie, banie tak mam zrytą, że nawet nie idzie Ci tego wyobrazić :P

Nie tylko ty ale jak ją stracisz to dziewczyn jest mnóstwo a po za tym nic się nie stanie złego ^_^

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

up@ Wolałbym nie, banie tak mam zrytą, że nawet nie idzie Ci tego wyobrazić :P

Najlepiej jest, gdy obie osoby maja tak samo zryta banie - wtedy ten problem w ogole nie istnieje, a kazda rozmowa jest naturalna :P Dziewczyna z tak samo zryta bania to skarb. Skad wiesz, ze ona tez taka nie jest? Nie warto chowac wlasne ja przed kims.

 

Moze znajdzcie sobie wspolne zajecie, by nie siedziec tak po prostu w milczeniu? Brak tematow do rozmowy nie wrozy zbyt dobrze i na sile nie pociagniesz konwersacji. Zawsze mozesz podpuscic ja zeby opowiedziala o czyms, np. co danego dnia robila - to moze byc punktem zaczepienia. Dziewczyny lubia, gdy facet wykazuje zainteresowanie ich osoba.

#don't care

Opublikowano

Ja mam taką jazde że mój kolega buja się w takiej jednej dziewczynie jak z nimi przeszłem się kawałek to oni prawie wgl ze sb nie gadali tylko ja próbowałem rozkręcać rozmowę i póżniej się okazało że taka moja koleżanka powiedziała mojemu drugiemy koledze który on powiedział mi że Ona buja się we mnie. Jak by moj kolega ( 1 ) do niej nie zarywał to ja bym się wyrwał do działania.A najśmieszniejsze jest to że ja ani razu nie próbowałem ją poderwać a raczej jej tyrałem i wszyscy się śmialiśmy :P

 

Ogarniasz slayer ? :D :D :D :D

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Jeżeli np. temat ci się urywa. Patrzysz na jej wygląd, na to co ma na sobie.

Zauważasz dajmy na to łańcuszek, bo gapiłeś się na cycki.

 

To zaczynasz... ooo ale ładny wisiorek, lubię gdy dziewczyny noszą wisiorki...

i kontynuujesz dalej...

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Jeżeli np. temat ci się urywa. Patrzysz na jej wygląd, na to co ma na sobie.

Zauważasz dajmy na to łańcuszek, bo gapiłeś się na cycki.

 

To zaczynasz... ooo ale ładny wisiorek, lubię gdy dziewczyny noszą wisiorki...

i kontynuujesz dalej...

trochę oklepane. Ja bym radził normalną rozmowę przeprowadzić i przy okazji z humorem

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Zacznijcie gdzieś chodzić (kino, park, basen), może ujawnią się jakieś wasze pasje i będziecie mieli tematy do pogadania. Możecie zacząć grać w jakąś grę i rozmawiać sobie w między czasie. Są wakacje, tyle fajnych miejsc.. można coś fajnego wymyślić..

Opublikowano

Wpierdalasz się przednią i lecisz z takim tekstem: "Podobasz mi się mała więc nie spierdol tego" albo "Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić?"

Sukces gwarantowany.

 

 

 

 

Siemacie się :O kurwa mać, mam do Was prośbę...

 

 

 

Od kiedy pamiętam byłem nieśmiały i wstydliwy. Jestem z dziewczyną, już jakieś 2-3 dni.. bardzo ją lubię, bo byłem z nią wcześniej, a podobała mi się odkąd ją poznałem... Tylko nie miałem odwagi jej tego powiedzieć.

 

 

Zazwyczaj gdy sytuacja jest taka, że jesteśmy sami... nie mamy o czym rozmawiać. Tylko takie krótkie komplementy w jedną lub drugą w stronę...

 

 

 

Mogę liczyć na Wasze rady? Tylko kurwa mać jebana bez troli bo się wkurwiem.

 

Wybadaj co ją interesuje i na te tematy rozmawiaj.

Opublikowano

Nie patrz na cycki, patrz na twarz. I słuchaj tego co mówi, wykaż zainteresowanie.

Opublikowano

Wiesz,bo jeśli rozmawiacie razem i jest wszystko ok a w pewnej chwili zapada po prostu cisza to pocałuj ją albo przytul. Znam to z doświadczenia. Po prostu mi to wprost napisała jak się pokłóciliśmy. Także cały czas do przodu :D

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Przede wszystkim bądź sobą. Nie możesz udawać kogoś, kim nie jesteś, bo prędzej czy później Twoja osobowość wyjdzie na jaw. Jeżeli nie chcesz zaczynać znajomości z 'grubej rury' zapytaj ją o jakieś zainteresowania, pasje, zwyczaje? Może macie jakieś wspólne hobby, pasje? Jeżeli znajdziesz coś, co Was łączy pójdzie z górki. ;)

Opublikowano

Dobra. Tyle odpowiedzi wystarczy. Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze :)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...