Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co wybrać- mount dający 10% odp. na potwory czy +150defa dla mentala do groty


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejdę do sedna, udowodniono już wielo krotnie, że def nie wpływa na ilość przeszywki w grocie.

Mam już ~1,12k obrony z roską.

Chcę iść na red setau lecz nie wiem co wybrać.

Czy mrocznego mounta, który dodaje 10% odp. na potwory.

Czy mega wierzchowca dający +150 deffa? co dałoby mi 1,27k obrony.

 

Niby mega wierzchowiec lepszy dla mentalka ale dochodzi do tego jeszcze takie chwilowe zawieszenie się potworków itp. przy schodzeniu/wchodzeniu oraz dodatkowy problem (musiałby je dodatkowo dropić oraz skłądni potrzebne do jego ulepszenia)

 

Mój mentalek ma ~15k hp 60% na diabełki

6% na błyskawice, ~800-900 ataku (na razie tego nie zmienię niestety i proszę o nie radzenie mi wzięcia mounta do ataku...)

30% na strzały, 35% średnie. Mój lvl to 79.

 

Przepraszam, przez przypadek napisałem temat w złym dziale, prosiłbym o przeniesienie go.

Opublikowano

10% absa na potwory to nie jest tak jak by bylo 10% defa wiecej, wszystko zalezy od tego jakie hity zadaje ci mob. Jezeli dostajesz hity wieksze niz 1500 to bardziej oplaca sie 10% a jezeli mniejsze to bonus 150defa.

Opublikowano

dużo mniej, z tego co się dowiedziałem to z defem 1099 powinny mi zadawać koło 150 (łuczniki),a żołnierze coś koło 1k ;p

Mental w gruncie rzeczy jest genielną postacią do expa :)

Gorzej z z dropem ;/

 

Buff ma dopiero 69 lvl także jesczez sporo czasu zejdzie mi z expem do 75 i nie spr. za szybko :)

Opublikowano

powtarzam: odporność to nie jest obrona, dziala to na zasadzie strachu u sury, oplaca sie przy duzyh hitach (bossy), na slabsze potwory lepszy jest def

Opublikowano

A poza tym m.in właśnie kolega mówił o ISamu, żę brednie nagrał w swoim filmiku, spr. razem przeszywki, wchodził tak samo jakby miał 800 deffa, także... ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...