Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o hip-hopie w wykonaniu płci pięknej?


hikary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka co sądzicie o hip-hopie (polskim) w wykonaniu płci pięknej??



Tutaj macie jedną nutę.




Co o tym sądzicie???



Jeżeli znacie inne przedstawicielki polskiego hip-hopu to zapraszam do podzielenia się wiedzą, i zapraszam do dyskusji:)


 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Bardziej post powinien być napisany w temacie "co sądzisz o rapie?"

A co do tematu nie znam za dużo przedstawicielek polskiego rapu, np Wdowa się dobrze prezentuje. Ale z tego co wiem nie mamy dużo raperek ale fajnie by było gdyby się to rozwinęło

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

W Polsce to wiadomo, że Lilu królowa, Wdowa też spoko, reszta do dojebania* nawet nie przez same skille, a przez nastawienie i pierdolenie cały czas o tym, że kobiety w rapie są dyskryminowane i tera mi udowodnią, że nie. Oczywiście nigdy mnie nie przekonują.

 

e:

*miało być odjebania xD

dapng_nwhxwwq.png

Opublikowano

W Polsce to samo JP, więc totalna żenada.
A co do kobiet które śpiewają hip-hop, nie, nie i jeszcze raz nie. Rozumiem, pop taka Carly rae jepsen, etc. a nie hip-hop

Opublikowano

W Polsce to samo JP, więc totalna żenada.

A co do kobiet które śpiewają hip-hop, nie, nie i jeszcze raz nie. Rozumiem, pop taka Carly rae jepsen, etc. a nie hip-hop

 

Ty nic nie wiesz o HH

Opublikowano

Wg mnie damski głos lepiej brzmi w tonacji metalu symfonicznego : )

 

 


 

Etc.

 

666 post :E

Opublikowano

To prowo?

 

 

Reno co za zwrotka.

 

To prowo ? bo lilu akurat w tym kawałku śpiewa nie rapuje : )

 

Jak dla mnie to jeszcze w Polskim rapie nie było żadnej kobiety na która można by było zwrócić uwagę każde to głupie cipy z ciągła monotonia :)

0bFkqdJ.png

Opublikowano

Ja nic nie wiem o hip-hopie ?
Słuchałam więcej niż myślisz ;)
Bardziej gustuje w rapie, i przesłuchałam już tyle wokalisów, że zdziwiłbyś się ;- )

Opublikowano

Ja nic nie wiem o hip-hopie ?

Słuchałam więcej niż myślisz ;)

Bardziej gustuje w rapie, i przesłuchałam już tyle wokalisów, że zdziwiłbyś się ;- )

Tak ci się zdaje.

dapng_nwhxwwq.png

Opublikowano

Nie natrafiłem jeszcze na jakąś wartą uwagi "raperkę". Słucham rapu bardzo często, ale zazwyczaj nawijają faceci.

1374779867-U977016.png



Opublikowano

To prowo ? bo lilu akurat w tym kawałku śpiewa nie rapuje : )

 

Jak dla mnie to jeszcze w Polskim rapie nie było żadnej kobiety na która można by było zwrócić uwagę każde to głupie cipy z ciągła monotonia :)

 

No kurwa beka, Superextra Wdowy 10/10, no i co że nie rapuje wrzucone bo dobre.

 

Ja nic nie wiem o hip-hopie ?

Słuchałam więcej niż myślisz ;)

Bardziej gustuje w rapie, i przesłuchałam już tyle wokalisów, że zdziwiłbyś się ;- )

 

Serio? Mało mnie to obchodzi, co Ci daje to że przesłuchałaś dużo artystów? No nie rozumiem co to ma do tego kto jest dobry kto nie? Beka bo jak słuchasz chujowych gości to automatycznie będziesz się jarać chujową muzyką, tak trudno to pojąć.

PS rap a hh to jeden chuj.

PS2 pewnie myślisz że w rapie najważniejszy jest przekaz....

Opublikowano

Jakoś rap w wykonaniu tej płci do mnie nie przemawia a z tego co znam to tylko Wdowa reszty nie znam.

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

powiem tak... moja idolka to Guova jezwli chodzi o rapujace kobiety.

 

a męskim odpowiednikiem kto? dudek rpk?

 

Jak już jesteśmy przy głowie to chujowy rap bez poziomu, nie wart uwagi.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gdy ktoś się przyzwyczai do męskiego rapu ciężko się przestawić... ;) Chociaż jak dla mnie Guova sobie super radzi ;)

Opublikowano

znam tylko dwie wykonawczynie

 

Gabi

Wdowa

 

więcej nie chce poznawać :)

 

jednym słowem chujowe :D

58121063168705213211.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...