Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DAMAGE] [BETA] [NACJE] [NAGRODY W POSTACI REALNYCH PIENIĘDZY!] [MASA ATRAKCJI] [YT] [ W E J D Z ! ]


Xtronix856

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OKOKpng_nnshanq.png

IP: s153.csrv.pl:58048seeerweer_nnshqpr.png- Za górami za lasami wybuchającymi Creeperami i poje***mi mobami był sobie SERWER DAMAGE.

- A tak na serio... Możecie zagrać na serwerze DAMAGE w wersji beta.
- Start serwera przewidywany jest w dn. 19.07.2013 / 20.07.2013 godzina 15:00 - 16:00 (jeżeli net nie padnie )
- Czym różni się serwer beta od od pełnej wersji 2.0/3.0 ? Znajdziesz to niżej.
- Pierwsze dwie najszybsze osoby bedą mogły zdobyć działke vip w bardzo niskiej cenie( w sensie za kase w minecrafcie). Po zakupie działki dam tez range Super VIP
- Aktualnie serwer bedzie w wersji 1.5.2 , ale po update na wersje 1.0( w ciągu tygodnia max 2) bedzie w wersji 1.6.2
- Rekrutacja prawie na pewno będzie otwarta na modków itd.
NAGRODYpn_nnsrhps.png
- Co miesiąc odbywać sie bedzie losowanie jednej osoby, która odtrzyma Range SUPER VIP , Działke VIP , ORAZ 10zł przelew ew. doładowanie na karte. ( jak brać udział w losowaniu ? Wystarczy udostępnić na swoim Facebooku Fanpage serwera damage oraz kanał yt )
- Dla stałych graczy, rezerwacja slota.
-Specjalne działki dla stałych graczy

 

 

YOUTUBEpn_nnsrhpq.png

- Zycie serwera będzie publikowane na kanale YouTube pod nazwą PolishDamage
-Specjalne rangi YT+itemy za wrzucenie filmików z życia serwera DAMAGE + itemy
BETApng_nnsrhpn.png
- Jest to serwer w wersji beta jako DAMAGE 1.0
- Wersja DAMAGE 2.0 Nacje, Town ,Labirynt, Poprawki terenu
- Wersja DAMAGE 3.0 zawierać bedzie Questy, Frakcje, Nowe Areny, Dangeon , Parkour

 

 

Dlaczegow_nnsrhpw.png

 

 

- Miła i bardzo pomocna administracja (Jeżeli ty bedziesz dla nas miły to my też bedziemy)
- Ciekawa mapa? Działki nie sa zrobione na odpie**ol na płaskim terenie. Są starannie rozmieszczone po dżungli
- Podział działek na kolonie(nacje) co zwieksza wydajność serwer= Mniejszy ping
- Ciekawy system zarobku bez używania "jobsów"
- Dużo aren w tym ( Paintball z mapą częściowo wzorowaną na Toujane z Call of Duty 2)
- 2tyś zł na utrzymanie serwera
- FanPage, który pozwoli Ci śledzić poczynania serwera
- Inny serwer nie prowadzi losowania w którym są do wygrania realne pieniądze + działka i ranga vip.
RANGIpng_nnsrhpa.png
- Gracz , SuperGracz, Budowniczy, VIP, SuperVip, YT
Za wszelkie błędy ortograficzne z góry przepraszam =)

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

To wystarczy ze udostępnie waszego fb i kanał yt a pod koniec miesiaca mam szanse w losowaniu kasę za free wygrać to 10zl i vipa ?

Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja, chętnie zagram.

 

@Po grze.

 

Serwer czadowy, szkoda tylko że taka mała ilość graczy. ://

 

@Po dłuższej grze. :D

 

Fajny pomysł na to że diaxy z rudy i z stona. :]

 

By dropić z stone trzeba mieć diax kilof i to jest to! :D

Opublikowano

dość mocno laguje na tym serwerze ( może to wina nie zapłaconej netii :P [ale niektórym innym tez laguje])

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...