Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy będzie mi działać


DurapeczeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eloszka. Mam pewne pytanie. Otóż nie długo będę robić format komputera. Sami wiecie, BF 3 zajmuje bardzo dużo GB. Mam wolnego neta, aktualizacje ściągałbym 2 dni + jeszcze dodatki więc kolejne godziny. I czy jest taka opcja, że jak zgram sobie na dysk przenośny 500 GB całego Battlefielda 3, sformatuje kompa i jak zgram go to czy będzie mi działać.

Opublikowano

Po pobraniu z orgin, mozesz ustawić aby zapisał pliki instalacyjne do folderu , pozniej z niego tylko skopiujesz je na przenosny dysk.

A jak będziesz mial format to tylko je zainstalujesz.

Opublikowano

 

Po pobraniu z orgin, mozesz ustawić aby zapisał pliki instalacyjne do folderu , pozniej z niego tylko skopiujesz je na przenosny dysk.

A jak będziesz mial format to tylko je zainstalujesz.

Możesz wytłumaczyć mi krok po kroku? Bo ja nie rozumiem i nie będe umieć.
Opublikowano

To tak żeby było prosto:

 

Uruchamiasz Orgin:

58675634349724511652.jpg

 

 

Następnie lewa górna strona rogu 56792854057452572067.jpg

 

I kolejnym krokiem klikasz " Ustawienia apikacji "

 

89523730090416135194.jpg

 

Następnie zakłądka " zaawansowane " i " nie usuwaj plików instalacyjnych gier po ich zainstalowaniu "

 

98210945980744485767.jpg

 

To tak musimy zaznaczyć żeby był taki ptaszek:

 

o taki: 72572876990672295946.jpg

 

później w folderze Orgin Game będziesz miał pliki instlacyjne gdy pobierzesz gre z internetu bo tak automatycznie wywala ci orgin pliki instalacyjne.

 

Wszystko " chyba było prosto jak by coś to zrobie krótki tut na youtubie " hehe

 

jak by było za trudno:

http://www.youtube.com/watch?v=XYoI8i0-_8A

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Okej. Zrobiłem to co trzeba. Jestem po formacie i co teraz mam robić. Instalować Origin i Battlefielda 3 czy tylko Origin zainstalować i to wrzucić na dysk?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...