Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy dysk w chmurze! Lepszy niż SkyDrive!


katrio022

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<

<

R

E

K

L

A

M

A

<

<

 

Siemanko!

Mam dzisiaj dla Was do rozdania kilkadziesiąt kont na mojej chmurze!

Dlaczego nie podaje konkretnej ilości? Bo sam nie wiem, mamy tego na prawdę sporo :)

Co możecie z tym robić?

Wrzucać własne pliki, edytować je, słuchać swojej muzyki... ONLINE!

Możecie także tworzyć udostępniane foldery z innymi użytkownikami, albo generować linki do pobierania plików z zewnątrz (coś jak speedyshare).

Możecie także pobrać aplikację, która będzie integrowała pliki z chmurą (w dowolnym folderze) :)

Dostępna jest również aplikacja na telefony (iOS/Android).

Co trzeba zrobić, żeby dostać takie konto?

Napisać krótkie podanie, według schematu:

1. Preferowany nick na platformie:
2. Wiek:
3. Zastosowanie chmury (co będziesz na niej "trzymał"):
4. Wielkość (GB):

Wymagamy potwierdzenia na TeamSpeaku (info o tym będzie na PW).

Po co? Musimy wyeliminować multikonta.

Pozdrawiam! :)

Do adminów: zły dział? Prosze o przeniesienie, jeśli tak jest.

Opublikowano

@up

Poszło :)

 

Informacja: Limitu GB nie ma, piszcie ile potrzebujecie.

Jeśli nie jesteście pewni co do wielkości to wybierzcie mniejszą pojemność, w każdej chwili możemy ją zmienić :)

Opublikowano

1. Preferowany nick na platformie : DuracellGP

2. Wiek : 14 lat

3. Zastosowanie chmury (co b ędziesz na niej "trzymał" ): muzykę, filmy, gry na androida

4. Wielkość ( GB ): 10-20GB jakby się dało

Opublikowano

A może tak jakieś link do strony, regulamin. Jaką mam gwarancję, że moje pliki będą tam bezpieczne. Gdzie jest ta chmura - konkretna serwerownia i jej lokalizacja.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Można przechowywać warez? Linki bezpośrednie? Jakie łącze?

Opublikowano

Jest to testowa usługa, postawiona na popularnej platformie ownCloud.

Mamy dedyka z łączem 1Gbit, podzielony na wirtualne serwery.

Linki bezpośrednie można, ale nie jest to platforma do utrzymywania warezu.

Jest przyjazna developerom itp :)

Opublikowano

1. Preferowany nick na platformie:alkold
2. Wiek:18
3. Zastosowanie chmury (co będziesz na niej "trzymał"):różne rzeczy takie jak gry filmy, dokumenty do szkoły( zadania wypracowania ) jak zapomnę o nich i takie duperele
4. Wielkość (GB): jak by można to tak 15-30 gb jak by się dał do z góry dzięki

 

a i można regulamin jak coś chce poczytać

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

1. Preferowany nick na platformie: NeroN
2. Wiek: 15
3. Zastosowanie chmury (co będziesz na niej "trzymał"): muzyke, filmy, prace graficzne, itp
4. Wielkość (GB): 10 Gb

2309009450.png

Opublikowano

1. Preferowany nick na platformie: lolo121
2. Wiek: 15
3. Zastosowanie chmury (co będziesz na niej "trzymał"): Programy, projekty, muzykę - wszystko :P
4. Wielkość (GB): 25 jeśli można

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

1. Preferowany nick na platformie: Penetrator05

2. Wiek: 18

3. Zastosowanie chmury (co będziesz na niej "trzymał"): Chce zainstalowac nowy System a musze niektore pliki zachowac typu Zdjecia,Pliki .rar gry itp.

4. Wielkość (GB): 10GB

xazaa.png

Opublikowano

1. Preferowany nick na platformie: DnaloP
2. Wiek: 15
3. Zastosowanie chmury (co będziesz na niej "trzymał"): Różne dokumenty, backupy, pliki itd..
4. Wielkość (GB): 10-15GB

Opublikowano

Skoro lepszy niż Skydrive to zapodaj mi appkę żebym mógł synchronizować pliki między urządzeniami. Daj aplikacje pod Windows'a i pod Windows Phone..... Lub chociaż pod Androida. Inaczej nie może być lepszy niż Skydrive, wprowadzasz w błąd.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Nie odpowiadajcie już, napisałem tutaj prośbę o ten dysk 29 lipca 2013 i do dziś go nie ma :P

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...