Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

!MineGrawd! [128GB RAM!][800 Slotów][Network] Największy polski serwer! Non-Premium! Start w środę 18:00 !


Gość Szaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
logo.png

Adres IP: mc.minegrawd.pl

Typ serwera:

Network - Po wejściu pojawiasz się w lobby, W którym wybierasz serwer na którym masz ochotę rozegrać rozgrywkę!

Sloty: 800

Wersja: 1.6.2

Serwery: Survival+Frakcje, SkyBlock , Guns +TexturePack , HardMode , PvP i wiele innych!

Premium: Nie :-)


Opis


Po wejściu na serwer wchodzisz w teleport, Dzięki któremu zostaniesz przeteleportowany do lobby, Z którego będziesz mógł wybrać serwer który ci odpowiada, Posiadamy wiele serwerów np. Survival+Frakcje, PvP , Survival Games i wiele innych!

Zapraszamy!


Survival+Frakcje - Drop


Na serwerze Survival+Frakcje posiadamy drop surowców ze stone'a. :-)


Diaxy - 0.5%

Żelazo - 1%

Złoto - 0.8%

Węgiel - 2%

Redstone - 1%

Exp - 10%



TeamSpeak + WWW


Adres TeamSpeak'a oraz adres www, Znajdują się na serwerze.


Maszyna


Nasz serwer stoi na profesjonalnej maszynie dzięki której lagi to przeszłość, Posiadamy 128GB Pamięci Ram DDR3 oraz najnowsze i najmocniejsze na rynku procesory z serii intel xeon, Wszystkie serwery stoją również na ultra szybkich dyskach SSD, Które odczytują wszystkie dane 4x szybciej!


UWAGA!


Serwer jest obecnie w przerwie technicznej która skończy się w przyszłym tygodniu.

Opublikowano

Twój komp ma tyle czy wykupiłeś dedyka?

 

Jest to serwer kolegi :-) Tak ma dedyka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Refresz

 

EDIT:

 

Przepraszam nie zauważyłem że nie minęły 24h. :c

Opublikowano

Whitelista ? Ale serwer polecam .

10/10

wbijać ! :)))))

 

 

Whitelist jest off :-) Pozdrawiam.

Opublikowano

Hmm... Prezentacja nie zbyt zachęcająca, ale skoro Ty go reklamujesz, to nie pozostaje mi nic jak polecić! :D (Popraw prezentacje)

 

Sądzę że prezentacja jest ok :-) Nie ma w niej nic złego, Przynajmniej nie jest z generatora jak inne ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chociaż tytuły 'Opis' itd. zrób na inny kolor, lub dodaj grafikę :)

Szukam PRO KOX budowniczego na serwer FREEBUILD! Chętny? Pisz na Pw. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...