Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Połączeniem Się Do Mojego Serwera(Wykorzystałem All Poradniki)


Darkkaj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wykorzystałem all poradniki robiłem co trzeba i nic!W portmap by dexter mam ustawione swoje ip z końcówką .100 . Może to wina tej końcówki?Proszę o pomoc.

@@@edit

Mam router!

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

To jest jego serwer.. Zapora nie ma nic do rzeczy.

Sprawdź konfigurację sysinstall.

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Odblokuj Firewall i zaporę .

Dupa nadal nie mogą wbić koledzy ;/ Wyłączyłem całą zapore i fire wall to nie wiem gdzie.

@up

a co mam sprawdzić?

@edit

zmieniłem w portmap na normalne ip z hamachi bez końca 100

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Konfigruacje sysinstall.

Zaloguj się.

sysinstall

Configure -> Networking -> Interfaces -> de0 -> no -> no.

IPv4 Getaway - zwykłe IP hamachi.

IPv4 Adress - IP z hamachi ze 100

Netmask - 255.0.0.0

 

Pamiętaj. Końcówka 100 to nie jest np. 5.5.5.5, a do tego dodajesz 100, czyli 5.5.5.5.100

tylko 5.5.5.100

Ostatnie cyfry po kropce usuwasz i wpisujesz 100^^

regl.png

Tak userzy MPC dbają o regulamin! ^^

Co kryje spoiler?

 

Jeszcze troszke!

Zaraz będzie koniec.

Żartuje!

Prawie już prawie!

iiii....

Chciało Ci się klikać? o_O

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Sorry za double post, ale zrobiłem wszystko tak jak wcześniej robiłem i dupa nie działa.Jak coś mam neostradę.Robiłem identycznie od nowa i dupa nikt dołączyć nie może!

@ jak jest connection unreachable to jest źle..?

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...