Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa masakra][BlueVSRed][20slotow][Non-premium]Kwadratowa masakra 5


Astro2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|


1374084270-U351053.jpg

infokf.png
Typ serwera: Dedyk
Typ serwera: Kwadratowa Masakra
Ilość slotów: 20
Ip serwera: Niedlugo :)
Zwierzęta: Tak
Potwory: Tak
PvP: Tak
Nether: Tak
Premium: NonPremium
WhiteList: Włączona

admd.png
[Administrator]MaximusEleos


plug.png
Wszystkie potrzebne :)
infodod.png
Podanie na whiteliste:
Nick:
Wiek:
TS3:
Ortografia:
Ogar:
Coś o sobie:
Współpraca:
Ile poświecisz na ten serwer:

Drużyna:

Niebiescy:

1.MrCracKu

2.MaximusEleos

3.Tudeg

4.

5.vemo16

6.Baran246810

7.Namber99

8.Asald

9.TheCiastkoo

10.MineU11

Czerwoni:

1.Domiss

2.FatherGaming

3.Vysem

4.

5.Chinczyk4

6.TheSpix15

7.Spokey

8.JumpStreet

9.Pingu

10.





Opublikowano

Nick:Tudeg
Wiek:15
TS3:Ta
Ortografia:9/10
Ogar:Proste:Proste
Coś o sobie:
Lubię piłkę siatkową mam dużo wolnego czasu jestem nolifem :)xD
Współpraca:1000/1000
Ile poświecisz na ten serwer:dzień i noc

Opublikowano

Nick:Sergio_Cz

Wiek:15

TS3: mam w każdej wolnej chwili można ze mną porozmawiać

Ortografia:9/10

Ogar: Jestem ogarniętym graczem.

Coś o sobie: mam prywatne życie nie będę ciągle na serwerze gram w nogę jak i w piłkę ręczną.

Współpraca: Lubie współpracować z innymi członkami gildi/frakcji

Ile poświecisz na ten serwer: minimum 3h dziennie rano a wieczorem od 21 do 2 w nocy okolo

 

 

Niebieska

Zakaz handlu na forum

Coming

Opublikowano

Nick: Olba
Wiek: 18
TS3: Mam
Ortografia: Perfekcyjna
Ogar: 100%
Coś o sobie: Jestem Rafał, w minecrafta gram jeszcze od wersji Beta nie pamiętam numerku, chyba 1.3. Chciałbym zagrać na tym serwerze razem z kolegą który podanie napisze później :)
Współpraca: To oczywiste
Ile poświecisz na ten serwer: Jeśli czegoś się podejmuje to nie zamierzam szybko rezygnować, mogę grać całą noc i w dzień też parę godzin :) Realne życie też mam więc ;)

Drużyna: Niebieska

Opublikowano

Podanie na whiteliste
Nick: Zenty
Wiek: 14 lat ..
TS3: Mam :)
Ortografia: 6 z polskiego w gimbazjum :)
Ogar: Jasne ..
Coś o sobie: Mam na imię Czarek jak już powiedziałem mam 14 lat lubię grać w piłkę i gry komputerowe jak minecraft shakes fidget i football menadżera ;p
Współpraca: Przekonacie się - nie potrafię się sam oceniać
Ile poświecisz na ten serwer: 2/3h dziennie - mam wakacje <3

Drużyna: Może być blue ...

Opublikowano

Nick: babiniu
Wiek: 14 lat ..
TS3: Mam
Ortografia: 8/10
Ogar: Jasne ..
Coś o sobie: Mam ciemne wlosy i oczy niebieskie.
Współpraca: Przekonacie się, ale chyba dobra
Ile poświecisz na ten serwer: 2h max

Drużyna: obojętnie

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick: DamiX55

Wiek: 15

TS3: nie

Ortografia: 8/10

Ogar: ta

Coś o sobie: Mam na imie Damian :0

Współpraca: ta

Ile poświecisz na ten serwer:
2h

Drużyna: sam wybierz

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Podaj ip tsa :)

 

 

 

Nick:Pingu

Wiek:Hot 17

TS3: No jasne

Ortografia:Calkiem nieźle ale jestem dyslektykiem czyli moga pojawic sie jakies bledy ;d

Ogar:tak chyba ze ktos mnie zdenerwuje :)

Coś o sobie:Mam na imie michal gram w mc od 2/3 lat rowniez lubie grac w noge no i chlac w wakacje ^^

Współpraca:tak

Ile poświecisz na ten serwer:Dopuki niepadnie

Drużyna:Blue

Opublikowano

Nick: Spiral2
Wiek:13
TS3: TAK
Ortografia: 8.5/10
Ogar: TaK
Coś o sobie: Mam na imie Sebastian gram w mc od około 1.7 , lubię grać w piłkę nożną i koszykówke.
Współpraca: YHM

Ile poświecisz na serwer : 2/3 h dziennie

Drużyna : Obojętna

Opublikowano

Nick: Route66MPC

Wiek: 14

TS3: Tak

Ortografia: 10/10 ;)

Ogar: Ogar 100%

Coś o sobie: Mam na imie Dawid i gram w mc od alphy.

Współpraca: Duza..

Ile poświecisz na ten serwer: 3/4 ;)

Drużyna: Red

Opublikowano

Podanie na whiteliste:

Nick: Pepek238

Wiek: 16

TS3: Jasne

Ortografia: Dobra

Ogar: Dobrze ogarniam gre.

Coś o sobie: Jestem Piotr i lubię łowić ryby. W mc nie gram aż tak długo ale ogarniam podstawy :) Grałem dużo na serwerach Factions więc to moje powołanie :x

Współpraca: Będę pracował jak pan Stasio

Ile poświecisz na ten serwer: Dużo czasu

Drużyna: RED

Opublikowano

Nick:KaciPL

Wiek:13

TS3:Tak

Ortografia:9/10

Ogar:9/10

Coś o sobie:chcialbym sie dostac na ten serwer zadko co sie dostaje na takie typu serwery a jak sie dostaje to sa niewypaly :) umiem budowac walczyc kopac i wiele innych

Współpraca:Umiem wspolpracowac

Ile poświecisz na ten serwer:
4H dziennie

Drużyna:Niebiescy

Opublikowano

Podanie na whiteliste:

Nick: Zengeds

Wiek:16

TS3: mam

Ortografia: 9/10

Ogar: 9/10

Coś o sobie: Chcę sie dostac na ten serwer ponieważ lubie tego typu serwery wojny 2 frakcje i tym podobne napewno bede wspierał moją druzyne wybuduje duzo cieakwych obiektów i mysle ze dobrze nam się bedzie razem grało :D

Współpraca: dobrze mi sie gra w grupie wspołpraca jak naj bardziej :)

Ile poświecisz na ten serwer: 4h lub więcej

Drużyna: red

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Pasjonat
Opublikowano

Nick:Ed3k28
Wiek:15
TS3:Tak
Ortografia:8/10
Ogar:tak
Coś o sobie:Jestem pracowitą i uczciwą osobą , potrafię budować i współpracować z innymi ogarniętymi graczami . Szukam serwera takiego jak ten gdyż bardzo takie lubie . Nie TROLLUJE (czasem sie zdarzy ale jak ktoś zdenerwuje mnie)
Współpraca:Jak najbardziej
Ile poświecisz na ten serwer:Jeśli kasy to mało bo słaby budżet ale jak czasu to z 4/5 godzin

Drużyna:RED

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Opublikowano

Zapraszam na rekrutacje do druzyny red ponieważ od nich osoba została zbanowana w okresie pokoju i nie było to ustalane i 3 osoby odeszły więc wznawiam rekrutacje. Rekrutacja na TeamSpeaku ip podane wyzej.

Opublikowano

Nick: Jonash55

Wiek: 14 lat ;]

TS3: Nie posiadam takowego.

Ortografia: Brak zarzutu.

Ogar: Brak skarg :] Jestem ogarnięty

Coś o sobie: Na imię mam Bartek. Lubię siatkówkę. Gram w Minecraft'a i BF3.

Współpraca: Więcej się osiągnie razem ;]

Ile poświecisz na ten serwer:
2h dziennie

 

Drużyna: Red

Opublikowano

Podanie na whiteliste:
Nick: ENSIGN_107
Wiek: 14
TS3: nie posiadam
Ortografia: bez zarzutów
Ogar: bardzo
Coś o sobie: gram w mc, lola i cube world
Współpraca: co tu dużo mówić? bez niej nie ma szans na wygraną
Ile poświecisz na ten serwer: sam nie wiem, czasami sporo siedzie na komputerze, czasami mniej

Drużyna: red

Opublikowano

Nick: MentoS
Wiek: 15
TS3: Posiadam
Ortografia: Bardzo Dobra!
Ogar: Oczywiście :D
Coś o sobie: Gram w Minecrafta i Metin2 :D
Współpraca: co tu dużo mówić? bez niej nie ma szans na wygraną
Ile poświecisz na ten serwer: Bardzo duzo czasu

Drużyna:Blue

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...