Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyłączyć autologowanie w metin2


zapalka01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam . wybrałem sobie autologowanie w kamermodzie ale teraz nie moge wejsc na inne konto bo ciagle wchodzi mi na to jedno . jak to wylaczyc ?

Opublikowano

Jeżeli nie masz przed sobą jakiejś komendy na off'a to reinstall kamera na 100% pomoże.

Nie używałem tejże opcji tak więc z wyłączeniem niestety nie pomogę ew. spróbuj wpisać tą samą komendę jeszcze raz i może zapobiec ona autologowania. Jeszcze szperam tam na stronce Kamer'a i dodam tutaj odp jak nie znajdzie tutaj nikt złotej recepty na to.

Opublikowano

a jak włączałeś autologowanie to trzeba było troszeczkę czytać.

 

usuń autologin.txt z folderu i będzie banglać

Opublikowano

Jeżeli nie masz przed sobą jakiejś komendy na off'a to reinstall kamera na 100% pomoże.

Nie używałem tejże opcji tak więc z wyłączeniem niestety nie pomogę ew. spróbuj wpisać tą samą komendę jeszcze raz i może zapobiec ona autologowania. Jeszcze szperam tam na stronce Kamer'a i dodam tutaj odp jak nie znajdzie tutaj nikt złotej recepty na to.

postanowiłem odinstalować moda i wgrać raz jeszcze ... teraz nie chce mi się włączyć wyskakuje okienko z napisem "FATAL ERROR! file not exist : pack/index " a potem kolejne z " pack/index nie można otworzyć "
Opublikowano

postanowiłem odinstalować moda i wgrać raz jeszcze ... teraz nie chce mi się włączyć wyskakuje okienko z napisem "FATAL ERROR! file not exist : pack/index " a potem kolejne z " pack/index nie można otworzyć "

 

Zainstalowałeś go w Cliencie gry bez KamerModa? Tak po prostu na nowo?

Opublikowano

kamermoda instaluję się do metina pla,

 

poza tym jaki to serwer?

pl ... i zainstalowalem do pl'a .

 

 

Zainstalowałeś go w Cliencie gry bez KamerModa? Tak po prostu na nowo?

Taaa...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...