Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Czy istnieje juz nodus na 1.6.2


pfffffffff

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autor - Kolejny =Człowiek= Nodusa

Nigdy nie będzie Nodusa

Autor już nie zajmuje sie tym co napisał na stronie Nodusa

Jednak są inne cheaty które prawie zawsze maja keyloggery

-Weepacraft nie ma

-Rubix nie ma

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

xD uwielbiam tych którzy piszą ze nodusa nie będzie na 1.6 xD. be obrazy ale to jest zabawne i dość idiotyczne ponieważ (niestety nie pamiętam na jakim forum :( ) Ktoś już zbiera ekipe do kontynuowania programowania owego hacka. A co jest jeszcze lepsze od tych którzy ślepo wierzą w to że nodusa już nie będzie? To że w większości tematach ludzie piszą "No nareszcie nie będzie nodusa." A płaczą że nie będzie go jakiś czas.

hihihi hehehe hahahaha...

Opublikowano

Officjalnej wersji Nodusa jeszcze niema i nie radze ściągać różnych Nodusów 1.6 bo to najpewniej keyloggery...

Opublikowano

Nie będzie jak koledzy piszą. Ale na wersje tą co ty chcesz czyli 1.6.2 znajdziesz haxa " Gamehax v1.2 1.6.2 " używam go i w nim jest doskonała killaura. Polecam. Cześć

87164478848518422776.png

Opublikowano

po co wam te hacki nikt już normalnie grać nie potrafi -.- kurwa no aż ręce opadają, gracie po to by nakopać diamenty i biegać jak pojeb by być "fajnym", opamiętajcie sie ludzie cały sens tej gry zagubiliście .........

MC.GOLDRAPID.PL SkyBlock + PvP Pierwszy serwer Faza Testów [Alpha/Beta]


iz2HU77.png

Opublikowano

Nie bedzie nodusa ale sam mozesz przeciez zaprogramowacXD<br />

<br /><br />A potem dodać na strone z survey z keyloggerem gratis xD
Opublikowano

po co wam te hacki nikt już normalnie grać nie potrafi -.- kurwa no aż ręce opadają, gracie po to by nakopać diamenty i biegać jak pojeb by być "fajnym", opamiętajcie sie ludzie cały sens tej gry zagubiliście .........

Zobacz najpierw co to za forum, a potem się udzielaj. Najlepiej na temat.

 

 

Wracając do tematu:

A czy jest jakiś cheat podobny do nodusa? I który działa na multi?

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Teraz go nie ma jednak na jakimś forum jeden z użytkowników nodusa poszukiwał ekipy do przepisania kodu na 1.6.2 więc jeszcze różnie może być. Puki co to chyba zostaje Weepcraft, ale nie wiem czy jest już na 1.6.2.

Opublikowano

Nodusa nie bedzie na 1.6 Bo autorowi nie chce sie przepisywac kodu ale nie tylko nodusa jest paczka cheatow np. WeebCraft

Opublikowano

Nodusa nie bedzie na 1.6 Bo autorowi nie chce sie przepisywac kodu ale nie tylko nodusa jest paczka cheatow np. WeebCraft

Nie kojarze WeebCraft i inni najprawdopodobniej użytkownicy mpc forum wiec WeepCraft*

5vwxw5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...