Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Zmiana Koloru


Aceman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ja mam taką sugestie żeby zmienić kolor KidModeratora na jakiś innym ponieważ kolor przypomina Postmakera + Redaktora MC a przecież KidModerator to jest już ranga tak można powiedzieć "administracyjna" a nie jakaś poboczna gdzie można zdobyć ją wbijaniem postów i to troszeczkę przeszkadza bo na zwykli użytkownicy mogą się mylić. Zbyt dużo to nie kosztuje i nie trzeba temu poświęcać bóg wie ile czasu.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Drobna zmiana kosmetyczna, poza tym jaki kolor będzie lepszy? ;>

Nie znajdziesz już raczej odpowiedniego, więc nie.

Przecież nie ma jednego koloru prawda? zawsze się dobierze inny kolorek tylko trzeba by było pogrzebać w kolorkach i by było git

PS.Plakietki nowe są ale kolorków już nie można zmieniać ? myślę że można.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Przecież nie ma jednego koloru prawda? zawsze się dobierze inny kolorek tylko trzeba by było pogrzebać w kolorkach i by było git

PS.Plakietki nowe są ale kolorków już nie można zmieniać ? myślę że można.

 

To proszę Ciebie podaj przykład kolorku, który twoim zdaniem pasowałby do KidModeratora ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

To proszę Ciebie podaj przykład kolorku, który twoim zdaniem pasowałby do KidModeratora ;)

Okej daj mi 5 minut a ci podam kilka propozycji do lepszego kolorku.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Numer 1. Brałem tutaj pod uwagę że po kidzie jest mod to takie coś:

 

http://prntscr.com/1fx9ub

Numer 2. Nie zbyt wyzywający troszeczkę iskierki ale poważny :

 

http://prntscr.com/1fxa04

Numer 3. Tutaj brałem pod uwagę kolor Global Moderatora dlatego nie wybrałem zbyt dużego czerwonego :

 

http://prntscr.com/1fxa68

Numer 4. Nazwałem to "Milka" bo jest jak niebo i woda połączone i na dodatek nie miesza się z blue member :

 

http://prntscr.com/1fxaam

Numer 5. To jest totalna konwersja czyli tak zwany "nieład" troszeczkę blasku z połączeniem ciemności :

 

http://prntscr.com/1fxafl

 

Oczywiście to są tylko prototypy na gwałt to nie musi dodać administracja lub może graficy mają lepsze pomysły co do tego koloru albo nawet sama administracja.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Admin Cienia
Opublikowano

Taka sugestia była poruszana wiele razy i zawsze została odrzucona.

Kidmod to ranga testowa, po za tym nie zostaje się nim dla kolorku :)

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...