Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Szukam ip do nostaleSE// Strony z działającymi ip


MiloszG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wiem. To 1 ip mi nie działa . Na następujących stronach:

 

http://www.freeproxylists.net/?c=kr&f=1
 

 

oraz

 

http://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-kr/ 
 

 

dawno ni aktualizowano ip , co powoduje ze nie działają one.

Natomiast Flyvpn , jak loguje sie przez konto trial to wyskakuje mi error.

Opublikowano

 

To wiem. To 1 ip mi nie działa . Na następujących stronach:

 




http://www.freeproxylists.net/?c=kr&f=1
 

oraz




http://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-kr/ 
 

dawno ni aktualizowano ip , co powoduje ze nie działają one.

Natomiast Flyvpn , jak loguje sie przez konto trial to wyskakuje mi error.

Serwer jest przepełniony, loguj się do skutku :).

 

PS: Hasła zmieniają się bodajże co 20 minut KLIK

 






http://www.flyvpn.com/freetrial
 
Opublikowano

 

Serwer jest przepełniony, loguj się do skutku :).

 

PS: Hasła zmieniają się bodajże co 20 minut KLIK

 

http://www.flyvpn.com/freetrial
 

the trial server is full. Also you can pucharse our global..... Just 10$ per month. jest udało się

 

lecz jak robie connect to wyskakuje to samo. co mam robic?

Opublikowano

the trial server is full. Also you can pucharse our global..... Just 10$ per month. jest udało się

 

lecz jak robie connect to wyskakuje to samo. co mam robic?

To oznacza, że serwery są pełne.

Próbuj ciągle :x.

Opublikowano

Wyskoczyło ci takie coś, czy jak? x_x.

tak potem connecting reconnecting coś tam ze hasło/login nipoprawne i tak w kółko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...