Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]jak oceniacie elektrownie na serwer ?


xDelayedx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Średnio moja ocena to 3/10 mogło by być bardziej innowacyjnie a nie w taki kwadratowy sposób? :( No i nie wiem jak to wygląda na Default teksturze no bo masz jakieś gówno? ustawione xD Sorki za tak surową opinie ale znam się co nie co i wiem co lubią gracze :]

Opublikowano

Według mnie jak na początek elektrownia jest wykonana ok.

Na twoim miejscu dodałbym więcej pomieszczeń i powiększyłbym

ten budynek. Ale jeżeli nigdy takiego jeszcze nie budowałeś

to powiem Ci, że naprawdę ciekawie wygląda. Parę poprawek i nadaje

się na jakiś serwerek. ;)

Opublikowano

Średnio moja ocena to 3/10 mogło by być bardziej innowacyjnie a nie w taki kwadratowy sposób? :( No i nie wiem jak to wygląda na Default teksturze no bo masz jakieś gówno? ustawione xD Sorki za tak surową opinie ale znam się co nie co i wiem co lubią gracze :]

nie skończona jeszcze i będzie ok 3 razy większa

 

Mam pytanie: czy wasza paczka zawiera mody IC, BC, NC? Jeżeli tak, to nie lepiej zrobić te rury z kabli i zrobić elektrownie jadrowa?

na FTB nie działa chłodzenie lodem a chcemy żeby elektrownia chodziłą cał czas

 

Według mnie jak na początek elektrownia jest wykonana ok.

Na twoim miejscu dodałbym więcej pomieszczeń i powiększyłbym

ten budynek. Ale jeżeli nigdy takiego jeszcze nie budowałeś

to powiem Ci, że naprawdę ciekawie wygląda. Parę poprawek i nadaje

się na jakiś serwerek. ;)

korektory lawaowe działąją w nocy, a w dzień korektory słoneczne dają energię i dzieki ;)

Zb3I4l.jpg

Opublikowano

 

dzingishan, dnia 18 Lip 2013 - 07:31, napisał:snapback.png

Mam pytanie: czy wasza paczka zawiera mody IC, BC, NC? Jeżeli tak, to nie lepiej zrobić te rury z kabli i zrobić elektrownie jadrowa?

na FTB nie działa chłodzenie lodem a chcemy żeby elektrownia chodziłą cał czas

A Nie ma tam Nuclear Control? On ma moduł chłodzenia lodem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...