Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zrobić Własną Muzyke W Oknie Logowania Etc.


Junge1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema dzisiaj wam pokarze jak zrobić własną muzykę w oknie logowania metina!

A więc wchodzimy do folderu z Metin2 i potem do folderu "Pack", i tam usuwamy pliki o nazwie BGM (Wszystkie)

Jak już to zrobiliśmy to pobieramy:

http://www.speedyshare.com/files/20174144/bgm.rar

Skan:

Skana nie dam po plik zajmuje 8mb więc nie zeskanuje  Ale tam na 100% nie ma wirusa bo tam są tylko pliki z muzyką

Jak już pobraliśmy wypakowujemy bezpośrednio do folderu z metinem

Teraz w folderze bgm możemy wstawiać swoją muzykę

PS. Wasza muzyka musi mieć taką nazwę jak muzyka w folderze

PS.2 Liczę na 5 xD

PS.3 Proszę o podpięcie :)

Opublikowano

Sprawdzę jak będzie działać to dam ci 5

Już dałem ci 5

Opublikowano

Soory że to piszę ale:

Byłooo...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

acf,tam nie ma pliku muzyki logowania,ponieważ ten plik znajduje się w pack/bgm.eix czy tam inne rozszerzenie ;p.

 

@topic: Skoro 8 mb,to czemu skana nie dasz? Przecież to bardzo malutko......

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

acf,tam nie ma pliku muzyki logowania,ponieważ ten plik znajduje się w pack/bgm.eix czy tam inne rozszerzenie ;p.

 

@topic: Skoro 8 mb,to czemu skana nie dasz? Przecież to bardzo malutko......

1. Masz racje w pack/bgm.* jest plik z muzyką logowania ale jak zmienisz nazwę pack/bgm np. na pack/bgm1 to muzykę bedzie czytało z głównego folderu BGM więc nie warto się spierać :(

2. Fakt 8mb to mało lecz nie można zeskanować a jak by można było skanowało by godzinami......

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie każdy jest tak obeznany tak jak ty mi się to sprzydało do ogólnej wiedzy :D

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...