Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Modyfikacja poprawiająca grafikę w GTA: SA


Gość kamil40013

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil40013
Opublikowano

Tak jak w temacie. Poszukuję modyfikacji która polepszy grafikę w GTA SA. Wiadomo o co chodzi. Proszę o download do jakiejś sprawnej i działającej wersji.

Gość kamil40013
Opublikowano

Dzięki wielkie. Nie zauważyłem tego tematu.

Jednak te mody to nie dla mnie. FPS'y spadły mi do 20-30. Nie wiem czy to wina sprzętu czy tej gry która może nie uciągać takich tekstur.

Opublikowano

Twórcy ENB Series tworzyli pod grę Single Player nie pod SAMP dlatego jest takie małe spadki FPS'ów ale jeżeli chcesz mogę ci wysłać ENB Series na low komputery podmienia praktycznie wszystko drogi otoczenie światło błyszczą się auta.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

I jak, znalazłeś już mody, polepszających, tą grafikę w Twoim GTA : SA.

Jeśli chcesz więcej modów, o tej tematyce, to napisz.

A ja dorzucę coś od siebie.

bez gif


Opublikowano

Dzięki wielkie. Nie zauważyłem tego tematu.

Jednak te mody to nie dla mnie. FPS'y spadły mi do 20-30. Nie wiem czy to wina sprzętu czy tej gry która może nie uciągać takich tekstur.

Modyfikacja Stream Memory FIX(czy jakoś tak, z resztą wpiszesz to wyskoczy ci tego dużo) podobno poprawia ładowanie tekstur, tj. ,że nie znikają.

Chcesz to możesz sprawdzić, w sumie nie zaszkodzi. :)

 

Na tych stronkach też coś znalazłem:

http://addons-city.pl/gtasa/6219-zbior-modyfikacji-poprawiajacych-grafike.html
http://net4game.com/topic/144222-zbiow-modow-poprawiajacych-grafike/http://net4game.com/topic/144222-zbiow-modow-poprawiajacych-grafike/
Gość kamil40013
Opublikowano

Ściągnij color moda będzie wszystko ładniejsze a FPS ci nie spadną. A i jeszcze SRT 1.3 FPS może ci zabrać z 10 ale za to jaki efekt :O

 

Zrobiłem tak jak kolega kazał. I GTA SA wygląda o wiele ładniej. A fps'y nie spadły aż tak drastycznie.

Wcześniej nawciskałem za dużo modów i lagowało.

 

+ jeszcze memory fix bo tekstury znikały, a to było bardzo denerwujące.

 

MTA też działa, ale nie ze wszystkimi serwerami.

 

 

nie polecam Ci tego, będzie Ci GTA crashować w choy

 

Ja nie mam crash'ów :P

 

 

I jak, znalazłeś już mody, polepszających, tą grafikę w Twoim GTA : SA.

Jeśli chcesz więcej modów, o tej tematyce, to napisz.

A ja dorzucę coś od siebie.

 

Już nie trzeba. Znalazłem to co mi było trzeba. Ale dzięki za chęci.

 

 

Temat do zamknięcia.

Opublikowano

MTA też działa, ale nie ze wszystkimi serwerami.

W MTA Może nie działać to w ustawieniach zmieniasz opcje Use cosumited files GTA:SA czy jakoś tak. I już działaczy. + niektóre servery mają swoje ENB lub możesz je sobie tam przestawiąc dlatego ci może nie działać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...