Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak znaleźć poprawne IP do Proxifiera + Jak zagrać na Nostale SE


radek1051

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby uzyskać poprawne IP(niektóre często padają) wchodzimy na stronę :

omec.jpg

Link do przepisania :

http://freeproxylists.net/?c=KR&pt=&pr=HTTPS&a[]=0&a[]=1&a[]=2&u=0

Po wejściu w link szukamy IP dla siebie, oczywiście każde IP jest w takim polu

ln4o.jpg

Gratulacje właśnie zdobyłeś działające(na 99%) IP do gry na Nostale SE i innych tego typu gier

Teraz przystąpimy do dodania tego adresu(IP) do Proxifiera

Na początku uruchamiamy program.

I naciskamy przycisk "Continue Evaluation"

pqy3.jpg

Po czym klikamy na dole w pasku uruchomionych programów naciskamy szary kwadracik.(nie daję screena, ponieważ każdy wie jak wygląda szary kwadrat).

Po kliknięciu szukamy takiego komputerka dyl3.jpg

I naciskamy na niego, gdy już to zrobimy to na naszych oczach powinno się pojawić takie okienko.

d0zf.jpg

Następnie musimy kliknąć przycisk "Add..."

I po pojawieniu się okna z polami do wypełnienia, wypełniamy to w taki sposób.

rzc8.jpg

Pamiętajcie żeby zaznaczyć "HTTPS"!

I klikamy ok, teraz wyskoczył nam taki komunikat

dcjx.jpg

I potwierdzamy to przyciskiem Tak/Yes

Teraz możemy przystąpić do uruchomienia gry.

Co zrobić gdy nie włącza mi się gra?

Uruchamiamy Nostale do menu logowania a potem Proxifier.

Link do pobrania Proxifier'a :

http://www.proxifier.com/download.htm

Skanu nie daje ponieważ to jest z oficjalnej strony autora programu.

Moderatora proszę o zdjęcie %

Mam nadzieję że pomogłem :)

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Jeśli macie jakieś propozycje aby coś dodać/zmienić piszcie w tym temacie

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

jak dla mnie to wszystko ładnie opisane, przyda się.

 

leci +-sik

Masz problem z NosTale, Metinem bądź z robieniem for ? pisz do mnie, z chęcią Ci pomogę ;)

Opublikowano

Niewiem czemu jak wklejam ip do proxifire to wyskakuje mi taki błąd

[52:56] Starting: Test 2: Connection through the Proxy Server

Error: the proxy server (Squid) is not configured to allow SSL tunnel to port 80.
To fix the problem please find and comment the following line in the Squid
configuration file (squid.conf):
http_access deny CONNECT !SSL_ports
The proxy server reply header is:
HTTP/1.0 403 Forbidden
Server: squid/3.1.16
Mime-Version: 1.0
Date: Wed, 17 Jul 2013 10:52:58 GMT
Content-Type: text/html
Content-Length: 3080
X-Squid-Error: ERR_ACCESS_DENIED 0
X-Cache: MISS from JBSONG269PRO
Via: 1.0 JBSONG269PRO (squid/3.1.16)
Connection: keep-alive
[52:56] Test failed.

wie ktoś może jak to naprawić?:s

Opublikowano

@Up Vtut nie działa "Ten film wideo jest prywatny"

 

@edit ok nie ważne problem był z ip nie po mojej stronie^^

masz działające ip? lub strone z nimi?

Opublikowano

Tak tyle że ja napisałem to własnymi słowami i większość tych IP działa. Trzeba tylko próbować i próbować.

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

@up na SE nie można się jak na razie zarejestrować.

@topic http://www.mpcforum.pl/topic/849926-tutorial-wszystko-z-nostale-se-;d/ wszystko tutaj jest, jak dla mnie zbędne.

heheheszki ;>. mój tutek xD. dobre czasy, oj dobre czasy jak się było modkiem

 

 

top :

tutek fajnie opisany itd aczkolwiek wydaje mi się że pisanie poradników dla serwera koreańskiego nie ma przyszłości z dwóch powodów :

- nie bedzie nowych graczy

- nasi polacy tam grający znudzą się gdyż nie ma tam pkt sp i gra jest zwyczajnie monotonna

 

 

 

jbc. mój lepszy ^^

 

masz liczka

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Thx

No tak ale to jest poradnik np. dla tych co po prostu nie wiedzą z jakiej strony brać IP więc to może im się przydać.

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano

Powinieneś dodać, że żeby oszczędzić czas, możemy sprawdzić proxy klikając Check. Wtedy od razu wiemy, czy bramka działa czy nie i od razu można przystąpić do szukania nowej, jeśli ta nie działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...