Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Factios dlaczego gracze na c laimie nie mogą otwierac skszyń


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem na serverze s131.csrv.pl:58627 gracza nie mogą na claimie otwierać skrzyń jak ktoś by był taki miły i miał chęć do pomocy tutaj jest permisjons na gildie

 

 

permisjons Gracz

- factions.power.any
- factions.kit.fullplayer
- factions.relation
- factions.title
- factions.chat
- factions.claim
- factions.create
- factions.description
- factions.disband
- factions.help
- factions.home
- factions.invite
- factions.join
- factions.kick
- factions.leave
- factions.list
- factions.map
- factions.mod
- factions.open
- factions.owner
- factions.power
- factions.sethome
- factions.show
- factions.tag
- factions.unclaim
- factions.admin
- factions.autoclaim
- factions.money.balance
- factions.money.deposit
- factions.money.withdraw
- factions.money.f2f
- factions.money.f2p
- factions.money.p2f
- factions.noboom
- factions.unclaimall

Opublikowano

Dałeś graczu Factions Admin ?

Lepiej to odejmij, zostaw tylko:

- factions.kit.fullpalyer

A podstawową rangę w factions

zastąp: {OFFICER}.

Wtedy gracz będzie mógł otwierać skrzynki.

Opublikowano

Nie dałeś czasem cuboida na mapę z frakcjami?

nie

 

Nie dałeś czasem cuboida na mapę z frakcjami?

nie właśnie <

 

Dałeś graczu Factions Admin ?

Lepiej to odejmij, zostaw tylko:

- factions.kit.fullpalyer

A podstawową rangę w factions

zastąp: {OFFICER}.

Wtedy gracz będzie mógł otwierać skrzynki.

chyba nie ale nie jestem pewny dzięki zobaczę >>>

Opublikowano

W configu mstore musisz ustawić aby rekrzt miał dostęp do skrzyń. Wystarczy otworzyć config i dodać linijke recruit tam gdzie jest factionspremissions

sygnaturka2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...